Individualaus dizaino kūrimas ir programavimas

III variantas, nuo 2200 eur + PVM

Šį dizaino variantą sudaro:

  • Visi darbai, aprašyti dizaino pasirinkime už 1680 eur + PVM. Plačiau
  • Dizainerio laikas, skirtas papildomų modulių išpiešimui
  • Programuotojo laikas, skirtas papildomų modulių programavimui

Tiksli individualaus dizaino kaina priklauso nuo pasirinktų modulio kiekio ir jų sudėtingumo. Geriausia tai aptarti individualiai, pasiūlysime sprendimą priklausomai nuo Jūsų projekto specifikos, prekių asortimento.

 

Noriu konsultacijos

 

 

Apačioje pateikiame individualių sprendimų galimus pavyzdžius:

 

 

Individualus pradinis puslapis

Esant poreikiui, sukursime individualų el. parduotuvės pradinį puslapį su nukreipimais į norimus vidinius puslapius. 

Tai aktualu, kai turite ne tik el. parduotuvę, bet ir teikiate serviso, ar kitas paslaugas, ir tai norite parodyti tik užėjus į Jūsų el. parduotuvę. 

Pradinis puslapis kuriamas užsisakius individualaus dizaino kūrimo paslaugą.

Nestandartinis prekės nuotraukų vaizdavimas prekės kortelėje

Norite išsiskirti iš konkurentų ir dar patraukliau pateikti prekių informaciją, kad potencialus klientas jaustųsi, lyg gyvai apžiūri prekę visais kampais ir jam nebekyla abejonių, jog jis tikrai turi įsigyti šią prekę? Nupiešime ir suprogramuosime individualų el. parduotuvės dizainą, kurio prekės puslapyje naudojamas nestandartinis nuotraukų išdėstymas taip siekiant dar labiau sužadinti norą pirkti Jūsų prekes.

Vertikaliai atvaizduojamas mega-meniu

Turite didelį prekių asortimentą, norite patogiai atvaizudoti daug kategorijų, kad klientai galėtų patogiai išsirinkti? Suprogramuosime 4 lygių meniu, kurio struktūra bus pritaikyta prie parduodamo asortimento, o stilius - prie bendro el. parduotuvės stiliaus.

Plačiau

Prisijungimas prie platformos tik registruotiems vartotojams

Ieškote B2B sprendimo - platformos, kurioje prekes galės įsigyti tik registruoti didmenos klientai?

Sukursime individualų stilizuotą prisijungimo langą, o prekių asortimentą ir kainas galės peržiūrėti tik registruoti ir administratoriaus patvirtinti klientai.

Nestandartinių lentelių programavimas ir atvaizdavimas

Pagal Jūsų verslo specifiką ir individualius pageidavimus galime suprogramuoti norimą prekės variantų pasirinkimo atvaizdavimą lentele. Tai aktualu jeigu turite didelį prekės variantų pasirinkimą ir jeigu klientai dažnai renkasi tuo pačiu įsigyti daugiau, nei vieną, variantą.

Alternatyvių prekių arba prekės variantų atvaizdavimas prekės kortelėje

Patraukliai pateikite galimybę klientams peržiūrėti prekės variantus, pvz. spalvų įvairovę, ar alternatyvias prekes. Tokiu būtų paskatinsite potencialius klientus apžiūrėti kitas galimas prekės variacijas ir galbūt padidinsite galimybę, jog prekę įsigis. Šis modulis geriausiai tinka prekiaujantiems drabužiai, ar avalyne.

Plačiau

Prekių dydžių atvaizdavimas prekių sąraše

Leiskite klientams peržiūrėti turimus el. parduotuvėje prekių dydžius dar patogiau! Prekių sąraše galime atvaizduoti sandėlyje esančius prekės variantus. Tokiu atveju norint peržiūrėti, kokie prekių variantai yra prekyboje, nereikės įsijungti prekės kortelės.

Plačiau

Galimybė prekių kategorijos puslapyje leisti peržiūrėti papildomas prekių nuotraukas

Tikriausiai sutiksite, kad pirmas prekės įspūdis yra labai svarbu, tai gali nulemti - pirks Jūsų prekę, ar ne. O pirmą įspūdį dažnai suteikia pirma prekės nuotrauka.

Suprogramuosime galimybę klientams prekių sąraše turėti galimybę peržiūrėti daugiau, nei tik pirmą prekės, nuotrauką. Taip, negaišdami laiko, potencialūs klientai galės iškart peržiūrėti daugiau nuotraukų ir nuspręsti, kuri prekė juos domina.

Plačiau
Noriu konsultacijos