Google Search Console pajungimas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Google webmaster tools pajungimas

susikurkite Google Search Console (ankstesnis pavadinimas - Google Webmaster Tools)

Vėliau sekite Google Search Console ir matysite, kaip vyksta Jūsų tinklalapio indeksavimas. Tipiškai, rezultatus matysite ne anksčiau kaip po kelių dienų nuo paskyros įregistravimo.

Papildomą pagalbos medžiagą žiūrėkite šiame skyriuje.

Kokybiškai peržiūrai naudokite 720pHD rėžimą


Google webmaster tools pajungimas

Norėdami, kad Google ankščiau ir greičiau pradėtų matyti Jūsų tinklalapį, apsilankykite adresu www.google.com/webmasters/. Prisijungę galėsite pridėti savo tinklalapį.

Vos tik prisijungsite, iš karto Jums pasiūlys pridėti savo parduotuvės adresą. Taip ir padarykite.

Kai sukuriama paskyra, galite ją susieti su savo Google analytics bei papildomai stebėti, kaip vyksta Jūsų puslapio indeksavimas, kokios klaidos ir t.t. Tačiau svarbiausia yra pajungti “Sitemaps”, tokį failą, kuriame yra visos nuorodos į Jūsų parduotuvę. Spauskite pridėti ir kelias iki failo visuomet yra sitemap.xml. Atnaujinus puslapį, sistema parodys, kad failas pridėtas ir laukiama jo vykdymo. Po kurio laiko, Jums parodys, kad index failas jau yra pateiktas ir laukiama kol Google jį suindeksuos. Matysite, kad index failas susidaro iš trijų dalių.

Jeigu parduotuvė tik dabar pasileido, Jūs galite priverstinai suindeksuoti keletą puslapių. “Fetchas Google” puslapyje, nieko neįrašius į laukelį spaudžiate “Fetchandrender” ir pridedate titullinį puslapį. Galite įdėti ir papildomus puslapius. Tokiu būdu, Google pradeda greičiau indeksuoti Jūsų puslapį.

Vėliau kai praeina kelios dienos, atsiranda ir papildoma statistika, kurioje matysite, kaip dažnai Google indeksuoja Jūsų puslapį ir ką jis mato.

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba