Komerciniai pasiūlymai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Komerciniai pasiūlymai

Komerciniai pasiūlymai skirti pasiūlyti klientams tam tikras prekes už specialią kainodarą. Klientui komercinius pasiūlymus galėsite išsiųsti el. paštu ir SMS žinute, su nuoroda į jūsų el. parduotuvę, ko pasekoje šio pasiūlymo prekės su priskirtomis sąlygomis (kiekiai, individualios kainos), atsidurs pirkėjo krepšelyje, o apmokėti pirkėjai galės visais veikiančiais mokėjimo būdais jūsų el. parduotuvėje.

Taip pat galimi ir nestandartiniai šio modulio sprendimai, kaip išnaudoti šias sugeneruotas nuorodas, pvz.: sukuriate pasiūlymą su 3 prekėmis (striukė, kelnės, pirštinės) ir joms pasiūlote specialią kainą. Tokią nuorodą galite naudoti savo puslapyje kaip akciją ar tokiu būdu paleisti reklamos kampaniją, šitaip didinant jūsų pardavimus.

Sukurti naują pasiūlymą

Spaudžiame mygtuką Sukurti pasiūlymą.

Komercinio pasiūlymo kūrimas

  • Pavadinimas - kiekvienas komercinis pasiūlymas gali turėti pavadinimą.
  • Kainynas redagavimui - turite prekių kainyną, kad būtų žinoma, nuo kokios kainos bus skaičiuojama nuolaida.
  • Galioja iki - galite nustatyti iki kada galios komercinis pasiūlymas.
  • Aprašymas - komercinis pasiūlymas gali turėti jūsų sugalvotą aprašymą.
  • El. pašto adresas - reikia nurodyti gavėjo el. pašto adresą.
  • Telefono numeris - reikia nurodyti gavėjo telefono numerį.
  • Pasiūlymas verslui - pažymėjus varnele aktyvuojasi. Naudoti tik tuomet, kai parduodate papildomą garantiją arba draudimą.
  • Drausti atsiskaityti atsiimant prekes - pažymėjus varnele, nebus galima atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais.

Pridėti prekes į pasiūlymą, spaudžiame mygtuką Pridėti prekę

Prekes galite surasti pagal pavadinimą arba prekės kodą. Vienu metu galite pridėti ir kelias prekes iš esamų paieškos variantų.

Kiekviena prekė gali turėti papildomą komentarą.

Nuolaidą įrašote procentais arba galite iš karto įrašyti galutinę kainą, tada sistema automatiškai paskaičiuos kiek procentų nuolaida yra suteikiama.

Nurodote prekių kiekį.

Nevaliduoti - leidžiame pirkti prekes nors jų likutis yra nepakankamas ar 0 vnt., tai veikia nors ir yra aktyvuotas sistemos nustatymas Kai prekės sandėlyje nėra.

Pabaigos tekstas - jūsų papildomas tekstas. Pvz.: pristatymo sąlygos, prekių garantijų sąlygos ar kita. Pažymėjus varnele "Naudoti šį tekstą kaip standartinį komercinių pasiūlymų pabaigos tekstą" bus išsaugotas ir visada, kai kursite naują komercinį pasiūlymą, jis bus įrašytas.

Pastaba: Aktyvavus komercinį pasiūlymą, nebegalima jo redaguoti - pašalinti, pridėti prekes, keisti kiekį ar nuolaidą, redaguoti el.pašto adreso ar telefono numerio. Jeigu norima redaguoti tuomet reikia kurti naują šio pagrindu - sukuriamas naujas komercinis pasiūlymas su tomis pačiomis prekėmis ir kainomis.

Kopijuoti nuorodą - nukopijavus nuorodą ir atsidarius ją naršyklėje, klientas gali peržiūrėti komercinį pasiūlymą ir jį įsidėti iškarto į krepšelį.

Atsidarius komercinio pasiūlymo nuorodą, galime matyti iki kada galioja pasiūlymas. Taip pat galime pamatyti ir komentarą, jeigu buvo toks parašytas. Prekių iš komercinio pasiūlymo ištrinti negalima.

Pirkimo metu taip pat galima pridėti papildomų prekių iš el. parduotuvės.

Administratorius gali iš el.parduotuvės išsiųsti komercinį pasiūlymą klientui el.paštu, kuriame komercinis pasiūlymas bus pridėtas PDF failu . Nustatyti prekių kainų rodymą su arba be PVM

Pastaba: Siunčiamo teksto šabloną galite koreguoti Turinys > Tekstai, laiškai, žinutės > Laiškai vartotojui > Komercinis pasiūlymas prekių įsigyjimui

Rašyti SMS - klientą galite informuoti sms žinute, kad išsiuntėte jam komercinį pasiūlymą jo nurodytu el. paštu.

Komercinį pasiūlymą galite atsisiųsti PDF formatu su PVM arba be PVM kainomis. Tai pat galima atsisiųsti Excel formatu komercinį pasiūlymą, kurį galėsite redaguoti.

Kurti naują šio pagrindu - sukuriamas naujas komercinis pasiūlymas su tomis pačiomis prekėmis ir kainomis.