Planų pokyčiai, nauja pagalbos medžiaga, konsultavimas.

Dar daugiau naudos bei galimybių Jūsų verslui

Nauja ir daug išsamesnė savitarnos pagalbos skiltis:

Atnaujinome didžiąją dalį pagalbos skilties, suskirstėme ją pagal tą pačią struktūrą, kaip yra suskirstyta struktūra el. parduotuvės administravimo aplinkoje. Daug naujos ir išsamios mokomosios medžiagos padės Jums patogiai ir aiškiai valdyti el. parduotuvę.

 

Papildomos konsultacijos ir mokymai:

Siūlome konsultacijas, kurių metų padėsime geriau suprasti e-komercijos pasaulį ir generuoti daugiau pardavimų. Plačiau apie konsultacijas ir mokymus.

 

Išplėtėme turinio administravimo paslaugų pasiūlymus:

Jeigu neturite laiko ar noro administruoti el. parduotuvės turinį - mes galime jį ir įkelti, ir sumaketuoti, ir pritaikyti SEO specifikai. Plačiau skaitykite turinio administravimo paslaugų puslapyje.

 

Išplėtėme SEO paslaugų pasiūlymus:

Kiekvienas prekybininkas nori, kad jo tinklalapis Google paieškos sistemoje būtų kuo aukščiau - nuo šiol galime pasiūlyti ir daugiau SEO paslaugų, įskaitant išorinį SEO, straipsnių rašymą ir DUK skilčių Google generavimui. Plačiau skaitykite SEO paslaugų puslapyje.

 

OpenAI (ChatGPT) dirbtinis intelektas prekių tekstų ir DUK generavimui:

Pajunkite dirbtinį intelektą prekių aprašymų ir DUK skilties pagal Google reikalavimus kūrimui. Pasisemkite idėjų, kažkiek patobulinkite ir adaptuokite pagal save - valio, didžioji darbo dalis atlikta automatiškai. Kaip pajungti šį įrankį plačiau skaitykite ChatGPT integracija el. parduotuvėje. Prieinama "Lyderis" ir aukštesniems planams (kitaip tariant, neturi tik "Startas" planas).

 

Nauji planai. Buvo 3 tapo 5:

Pervadinome planą "Puikus startas" į "Startas", o "Tikras lyderis" į "Lyderis", kadangi taip bus lengviau bendrauti su Jumis. Taip pat pagal didelį poreikį iš Jūsų - sukūrėme dar du planus - "PRO" ir "Didmena+"

 

Pristatome naują planą "PRO":

Naujas planas "PRO" turi daugiau galimybių už esamą planą "Lyderis". Planų "Lyderis", "PRO" ir "VIP+" skirtumus galite pamatyti verskis planų palyginimo puslapyje (naudokitės "Rodyti tik planų skirtumus" kad matyti tik skirtumus tarp planų).

Ką "PRO" turi, ko neturi "Lyderis":

 

"VIP+" planas į savo funkcionalumą gavo visą tai, ką turi planas "PRO" bei dar papildomai:

 

Pristatome naują planą "Didmena+":

Naujas planas "Didmeną+" turi daugiau galimybių už esamą planą "VIP+" ir yra skirtas ir dar labiau adaptuotas didmeninei prekybai. Planų "VIP+" ir "Didmena+" skirtumus galite pamatyti didmenos planų palyginimo puslapyje (naudokitės "Rodyti tik planų skirtumus" kad matyti tik skirtumus tarp planų).

Ką "Didmena+" turi, ko neturi "VIP+":