Garantijos pratęsimas, prekės draudimas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Garantijos pratęsimas, prekės draudimas

Šia funkcija dažniausiai naudojasi buitinės technikos prekių pardavėjai. Paslaugos esmė, kad klientas pirkdamas prekę, pavyzdžiui, televizorių, jis gali nusipirkti pratęsta draudimą arba garantiją perkamai prekei.

ADMIN paskyroje užėjus į Nustatymai > Garantijos pratęsimas, prekės draudimas

Garantijos pratesimo ir prekių draudimą teikiančios įmonės:

  • Minimali prekės kaina - nurodote kainą, nuo kurios bus siūlomos papildomos paslaugos.
  • +XX mėn. % nuo prekės vertės krepšelyje - nurodote, kokia bus draudimo ar pratęstos garantijos kaina procentais. Sistema automatiškai apskaičiuos paslaugų kainą pagal prekės kainą.

Garantijos pratęsimas ir prekės draudimas yra įjungiamas kiekvienai prekių kategorijai atskirai. Turinys > Svetainės medis > jūsų pasirinkta kategorija

Pastaba: kai klientas įsigyja pratestą garantiją ar prekės draudimą, jums reikia rankiniu būdu užsakyti sertifikatą iš paslaugų tiekėjo. Sistema neturi tiesioginių integracijų su paslaugos tiekėjais. Pratesta garantija ir prekės draudimas veikia tik su paprastomis ne konfigūruojamomis prekėmis.

SVARBU! 

  1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje. 
  2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba