El. parduotuvės išvaizda: vandens ženklas nuotraukoms

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

El. parduotuvės išvaizda: vandens ženklas nuotraukoms

Elektroninėje parduotuvėje Jūs galite naudoti vandens ženklus prekių nuotraukoms apsaugoti. Juo galite nustatyti „Nustatymai > Elektroninės parduotuvės išvaizda > Nuotraukų nustatymai“. Tokiu atveju, Jūs turite pasirinkti png paveiksliuką, rekomenduojame 2000x2000 formatu, pasirinkti vandens ženklo poziciją ir uždėti varnelę ant punkto „Įjungti vandens ženklus prekių nuotraukoms“.

Dažniausiai vandens ženklo nuotraukos būna dviejų tipų: logotipas per vidurį ir jo atkartojimas šonuose su 10-15% matomumu arba parduotuvės pavadinimas mažomis raidėmis ir dažnu tinkleliu.

vandens_zenklas_ikelimas 

Įjungus vandens ženklų naudojimą, jis bus dedamas tik ant naujai įkeltų nuotraukų. Norint, kad vandens ženklas atsirastų ir jau ant įkeltų nuotraukų, reikia tos prekės kortelėje atidaryti nuotraukos apdorojimo mechanizmą ir persaugoti ją arba įkelti iš naujo. Kitas variantas - kreiptis į pagalbos tarnybą papildomos paslaugos, kai ištrinamos visos sugeneruotos nuotraukos (maži jų atvaizdai). Prieš tokius veiksmus įsitikinkite, kad vandens ženklas generuojasi pagal norimą principą, kadangi nuotraukų pergeneravimas yra imlus laikui.