Plėtra į užsienio rinkas. Pirmieji žingsniai globalios prekybos link

Paskelbtas: 2023-11-06

Šis webinar'as skirtas įmonėms ir verslininkams svarstantiems apie el. parduotuvės plėtra į kaimynines rinkas. Kaip pasirinkti rinką; išvengti brangių klaidų dirbant užsienio rinkose; pasiruošti e. parduotuvę naujai rinkai; planuoti resursus ir kasdienius darbus; kodėl jūsų klientų aptarnavimas yra stipriausias marketing'o įrankis.

Šiai dienai, el. komercijos eksportas (prekyba užsienio rinkose) nebėra egzotika, o kartais tai jau yra būtinybė norint plėsti savo veiklą ir didinti pardavimus. Dažnu atveju, darbas vienoje rinkoje apriboja įmonės augimą ir neatskleidžia pilno potencialo. Juolab, jog plėtra nebereikalauja didelių investicijų ar įmonės darbuotojų skaičiaus didinimo. Dažnu atveju, el. parduotuvės sugeba išplėsti veiklą kelis kartus užsienio rinkose nepasamdydami nei vieno papildomo darbuotojo. Ta galimybė ypač palengvina smulkiam ir mažam verslui augti greičiau.

Skatiname ir toliau užduoti klausimus apie el. parduotuvės plėtrą į naujas rinkas Verskis.lt komandai.
Atsižvelgdami į jūsų klausimus, mes galėsime suruošti antrą, praktišką webinar'ą kur pasidalinsime dar daugiau patarimų.
Labai laukiame Jūsų klausimų - forma antram webinarui (o gal ir gyvai?) pildymui https://forms.gle/h5LQ1tFnAGosiAVD6

Susisiekti su MakesYouLocal komanda galite užpildę formą partnerių puslapyje.

Nepamirškite prenumeruoti (angl. subscribe) youtube.com/@verskislt kanalo, kad pirmieji sužinotumėte apie naujus įrašus.