Kaip pradėti prekybą Amazon: pagrindai pradedantiesiems

Paskelbtas: 2024-04-25

Amazon prekybos ekspertas Vytautas Vorobjovas iš dotcon.io ir verskis.lt el. parduotuvių nuomos vadovas Vitalijus Dubietis, dalinasi vertingais patarimais ir žiniomis apie tai, kaip sėkmingai pradėti prekybą Amazon platformoje.

Webinaras apima šias svarbias temas:

Pagrindiniai žingsniai: išmokite, kaip pradėti prekybą Amazon – nuo registracijos iki efektyvaus produkto pasirinkimo.

Produkto pasirinkimas: ar prekiauti savo gamybos ar nišiniais produktais, ar vykdyti prekybą plačiai žinomomis prekių ženklų prekėmis.

Atsiliepimų svarba: išmokite, kaip svarbu yra valdyti klientų atsiliepimus ir spręsti neigiamas situacijas.

Logistika ir pristatymas: supraskite Amazon logistikos paslaugų subtilybes, įskaitant „Fulfillment by Amazon“ (FBA).

Mokesčiai ir tarptautinė prekyba: gaukite pagrindinę informaciją apie mokesčių ir muitų tvarkymą prekiaujant tarptautiniu mastu.

Šis webinaras yra puikus šaltinis tiems, kurie dar tik svarsto apie verslo pradžią Amazon ir nori gauti patikimą pagrindą savo verslo startui. Įsijunkite, mokykitės iš ekspertų ir pradėkite savo kelionę į sėkmingą prekybą internete jau šiandien!

Vytautas Vorobjovas yra Amazon prekybos ekspertas, atstovaujantis dotcon.io kuri šiai dienai yra auksinis Amazon agentūrinis partneris, vienintelis toks Baltijos šalys. Susisiekti su Vytautu galite el. paštu vv@dotcon.io.

Nepamirškite prenumeruoti (angl. subscribe) youtube.com/@verskislt kanalo, kad pirmieji sužinotumėte apie naujus įrašus.