Video turinio svarbą parduodant prekes

Paskelbtas: 2023-10-25

Šiandien vartotojai internete ieško gyvesnės ir įtaigios informacijos prieš perkant produktus. Vis dažniau pirkėjai vertina galimybę pamatyti produktą veiksme, išgirsti tiesioginius atsiliepimus ir susidaryti įvaizdį apie produktą ne tik iš nuotraukos.

Šiame webinare Franceska papasakos kaip modernūs įrankiai leidžia automatiškai įdėti YouTube generuojamus vaizdo klipus su prekės pristatymu, produkto išpakavimo akimirkas ir atsiliepimų video tiesiai į jūsų el. parduotuvės platformą, suteikdami jūsų klientams išsamią ir patrauklią informaciją. Suprantame, kad ne visi mūsų klausytojai gali puikiai mokėti anglų kalbą, todėl pirmąją minutę webinaro skyrėme tam, kad produkto esmė būtų aiškiai ir suprantamai perteikta lietuvių kalba.

Pateikite savo el. parduotuvės duomenis ir Videoly.co atliks analizę būtent Jūsų produktams ir pasiūlys sprendimus kurie galėtų auginti Jūsų konversijos rodiklį videoly.co/scan-your-shop.

Susisiekti su Videoly.co galite užpildę formą partnerių puslapyje.

Nepamirškite prenumeruoti (angl. subscribe) youtube.com/@verskislt kanalo, kad pirmieji sužinotumėte apie naujus įrašus.