Elektroninės parduotuvės pavadinimas

El. parduotuvė bus pasiekiama Jūsų pasirinktu pavadinimu (domenu)

Sudiegus platformą, Jūsų el. parduotuvė laikinai bus pasiekiama mūsų suteiktu pavadinimu, pvz. parduotuve.manoverskis.lt. Vėliau, kai būsite sukėlę norimą turinį ir nustatymus, susitvarkę dizainą, paleisime projektą Jūsų pasirinktu pavadinimu (domenu).

Domeną galite nusipirkti savarankiškai arba galime nupirkti mes.

Kaip išsirinkti domeną?

Domenas atspindės Jūsų prekes, ar paslaugas, internete. Keli patarimai, kaip išsirinkti elektroninės parduotuvės domeną:

  • Pasirinkite aiškų ir atpažįstamą pavadinimą. Domenas turėtų būti lengvai įsimenamas, suprantamas ir susijęs su Jūsų veikla. Venkite sudėtingų rašybos, ar nereikalingų, simbolių.
  • Pasirinkite tinkamą domeno plėtinį: daugelis lietuviškų elektroninių parduotuvių naudoja .lt plėtinį, nes tai signalizuoja, kad elektroninė parduotuvė yra lietuviška, o tai savaime reiškia, kad informacija ir konsultacijos bus pasiekiama gimtąja lietuvių kalba, prekių pristatymas tikėtina truks tiks kelias dienas, nes bus sandėliuojama taip pat - Lietuvoje, bei paieškos sistemos supras, kad Jūsų turinį reikai siūlyti lietuviškai ieškantiems vartotojams. Kiti galimi plėtiniai: .shop, .store, .online ir kt. Taip pat kiekviena šalis turi savo plėtinį kaip .lv, .ee, .uk ir kt. Jums svarbu išsirinkti tokį plėtinį, kuris geriausiai atitiktų Jūsų verslo tikslus.
  • Atkreipkite dėmesį į konkurenciją: patikrinkite, ar pasirinktas domenas nėra labai panašus į jau esamus populiarių parduotuvių internete. Tai padės išvengti painiavos ir suteiks jums unikalumo.
  • Venkite skaičių, brūkšnelių ir kitų simbolių: bandykite vengti skaičių ir brūkšnelių, kurie gali sukelti painiavą vartotojams. Pvz., domenas "prekiu-parduotuve123.com" gali būti sunkiai įsimenamas ir nėra profesionalus.
  • Neskubėkite su domeno pasirinkimu ir apgalvokite: domeno pasirinkimas yra ilgalaikis sprendimas, todėl neskubėkite. Rinkitės apgalvotai ir atidžiai įvertindami galimus pasirinkimus. Jums domeno prireiks tik tuomet, kai būsite pilnai susitvarkę el. parduotuvės turinį.

Planuodami kaip vadinsis Jūsų būsima el. parduotuvė, įsitikinkite, kad norimas pavadinimas yra laisvas ir galite jį įsigyti.

Pasitikrinti domeną

Jeigu norimas pavadinimas laisvas, jį galite įsigyti iš pasirinkto tiekėjo. Arba parašykite mums į pagalba@verskis.lt, nupirksime už Jus.

Pasiruošus el. parduotuvę paleidimui, turite suteikti laikiną prieigą prie Jūsų domeno valdymo.

Mokomoji medžiaga kaip suteikti laikiną prieigą prie domeno.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakome į dažniausiai mums užduodamus klausimus.

Nėra skirtumo, platforma gali būti aktyvuota Jūsų norimu domenu, tokiu, kokį nusipirkote.