Elektroninės parduotuvės rinkodara

Pardavimų galite tikėtis tik užtikrinę stabilų lankytojų srautą į elektroninę parduotuvę

Pagaliau pasileidote elektroninę parduotuvę? Puiku, Jūs jau atlikode didelį darbą! Ko dabar reikia? Taip, pardavimų! Juk tai turi atsipirkti ir nešti pelną.

Jūsų tikslas turėtų būti užsitikrinti stabilų lankytojų srautą į elektroninę parduotuvę, kurie vėliau, tikėkimės, taps Jūsų pirkėjais.

Apačioje pateikiame keletą rekomendacijų kaip užsitikrinti lankytojų srautą į elektroninę parduotuvę:

Google SEO optimizacija

Nėra būtina būti Google SEO specialistu, norint atlikti pradinį savo elektrooninės parduotuvės optimizavimą paieškos sistemoms.

verskis.lt platforma yra optimizuota paieškos sistemoms, tačiau Jums savarankiškai reikia pasirūpinti turiniu: prekių pavadinimuose naudoti raktažodžius, kelti unikalius aprašymus, straipsnius, paveiksliukus, kurie bus indeksuojami ir rodomi paieškos sistemų.

Taip pat peržiūrėkite šį webinarą, kuriame verskis.lt vadovas Vitalijus pasakoja kas yra Google Search Console, bei kokie yra pagrindiniai ir esminiai elementai, ką turite žinoti ir tobulinti, jeigu norite užsiimti kuo geresnes pozicijas paieškos sistemos rezultatuose. Taip pat Vitalijus apžvelgia naudingus SEO įrankius, kurie palengvins darbą su elektronine parduotuve.

Neturite laiko ir noro savarankiškai užsiimti Google SEO? Mes galime Jums padėti! Teikiame Google SEO optimizavimop paslaugą, PLAČIAU.

Naujienlaiškių siuntimas

Rinkite lankytojų ir pirkėjų kontaktus, kuriuos vėliau panaudosite reklamai. Manais į elektroninio pašto adresą siūlykite nuolaidą pirmam apsipirkimui, ar smulkią dovanėlę.

Naujienlaiškių rinkodara - viena pigiausių rinkodaros priemonių, tačiau tinkamai naudojama gali tapti vienu pagrindinių Jūsų rinkodaros priemonių. Siųskite informaciją apie nuolaidas, naujausius pasiūlymus, naują kolekciją, ar tiesiog pasveikinkite prenumeratorius artėjančių švenčių progą. Priminkite apie savo elektroninę parduotuvę - taip padidinsite šansus, kad lankytojai apsipirks elektroninėje parduotuvėje.

Verskis.lt platformoje turime įdiegę sąsają Mailerlite.com naujienlaiškių kūrimo platforma. Jos pagalba galėsite kurti iššokančius reklaminius banerius (pop-up), siųsti naujienlaiškius, bei kurti automatinius procesus.

Norint geresnių rezultatų - verta pasvarstyti apie elektroninės pardutouvės sąsają su Omnisend platforma. Jos pagalba galėsite sekti elektroninės parduotuvės lankytojų elgseną, siųsti priminimus api paliktas prekes, paliktus krepšelius ir nebaigtus pirkimus, bei dar daugiau. Dėl sąsajos su Omnisend įrankiu susisiekite labas@verskis.lt

Esant poreikiui, galime už Jus sukonfigūruoti ir sukurti Mailerlite, ar Omnisend naujienlaiškių siuntimo kampanijas, ar atlikti pradinį konfigūravimą.

Google Ads mokama reklama

Norint greitai padidinti srautą į naują elektroninę parduotuvę, išbandykite Google Ads reklamą. Jos dėka Jūsų puslapis iškart gali atsidurti pirmuose paieškos pozicijose pagal norimus raktažodžius ir padidinsite elektroninės parduotuvės matomumą. Mokėti turėsite tik už nuorodų paspaudimus, t.y. tik tada, kai lankytojas paspaus ant skelbimo ir bus nukreiptas į Jūsų elektroninę parduotuvę.

Taip pat, siekiant pasiekti platesnę auditoriją ir būti labiau matomiems, galima naudoti vaizdines reklamos formas - reklaminius banerius, ar vaizdo įrašus Youtube.

Reklama socialiniuose tinkluose

Jeigu Jūsų tikslinis klientas daug laiko praleidžia socialiniuose tinkluose, ten turite būti ir Jūs! Kurkite unikalų ir įtraukiantį turinį, kelkite įdomią ir klientams aktualią informaciją - būkite matomi.

Taip pat galite mokamas kurti reklamines kampanijas:

  • Padidinti Jūsų įrašų matomumą (boost)
  • Padidinti Jūsų puslapio fanų skaičių (promote)
  • Remarketing - reklama soc. tinkluose "persekioja" Jūsų el. parduotuvės lankytojus, PLAČIAU

Partnerystė su nuomonės formuotojais

Ganėtinai nauja reklamos rūšis, tačiau verta pabandyti! Nuomonės formuotojų dėka galite pasiekti didelę savo tikslinės auditorijos dalį. Pasitelkę partnerius galite padidinti Jūsų prekių, ar prekės ženklo žinomumą, įtikinti auditoriją Jūsų prekių, ar paslaugų nauda, veiksmingumu, taip pat - pagerinti Jūsų įvaizdį.

Svarbu išsirinkti nuomonės formuotojus, kurie atitiktų Jūsų poreikį ir produktą. Negalite, ar nenorite skirti didelio biudžeto šio tipo reklamai? Paieškojus tikrai rasite "micro-influencer'ius", kurie sutiks pareklamuoti Jūsų prekes, ar paslaugas už nedidelį mokestį arba mainais į Jūsų prekes.

Reklama kainų palyginimo puslapiuose

Siūlote prekes už geriausią kainą rinkoje? Parodykite tai! Jeigu Jūsų tikslinis klientas internete ieško geriausio pasiūlymo, išbandykite kainų palyginimo puslapius kaip kainos.lt, kaina24.lt, pricer.lt ir pan. Klientas, žinodamas kokios prekės nori, nevengia pasitikrinti kainų palyginimo portaluose, už kokią kainą skirtingos įmonės siūlo jų norimą prekę.

Tipiškai, kainų palyginimo puslapiuose mokate už kiekvieną paspaudimą ant Jūsų nuorodos, t.y. tik tuomet,kai lankytojas, skelbimų sąraše matydamas pardavėjus ir prekių kainas, paspaus ant Jūsų nuorodos ir nukreiptas į Jūsų el. parduotuvę.

verskis.lt platformoje turime modulius, kurie suteikia galimybę automatiškai eksportuoti prekių informaciją į Lietuvos ir užsienio kainų palyginimo puslapius.

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakome į dažniausiai mums užduodamus klausimus.

Paleidus projektą Jūsų domenu, Google jį gali suindeksuoti per kelias dienas, ar kelias savaites. Bei ne iškart gali būti indeksuoti visi el. parduotuvės puslapiai, o palaipsniui. Jeigu norite, kad viskas vyktų greičiau, rekomenduojame naudotis Google Search Console įrankiu.