El. parduotuvės verslo idėja

ar sugalvojote?

Ar esate apgalvoję, kokią problemą Jūsų verslas planuoja spręsti, bei kodėl iš Jūsų, o ne konkurentų, turėtų pirkti klientai? Teiksite paslaugas, gaminsite produktus, o gal parduosite prekes, įsigytas iš tiekėjų?

Mintis susikurti el. parduotuvę dažnai gimsta iš poreikio realizuoti savo idėją, pastebėtos verslo problemos ir turimų žinių jos sprendimui, verslo plėtros, ar tiesiog noro užsiimti papildoma veikla. Galbūt Jums patinka konkretaus prekės ženklo drabužiai, kuriais niekas neprekiauja Lietuvoje? Gal dirbate statybų/remonto srityje ir matote galimybę papildomai užsidirbti parduodant įrankius savo el. parduotuvėje?

 

Sugalvojus idėją, pravartu pasidaryti bent nedidelį rinkos tyrimą:

  • Ar yra prekiaujančių analogiškomis prekėmis? Prekiauja internetu, ar fizinėse parduotuvėje?
  • Kiek yra potencialių konkurentų? Kurie kels rimčiausią konkurenciją?
  • Palyginkite savo planuojamą prekių asortimentą su pagrindinių konkurentų: prekių įvairovė, pateikimas, pristatymo galimybės.
  • Prekių kainodara., Ar būsite konkurencingi rinkoje?

Įvertinus, jog Jūsų būsima el. parduotuvė gali rasti savo vieta interneto platybėse, galima planuoti toliau.

Nežinote kuo prekiauti internetu? Perskaitykite straipsnį "5 idėjos, kaip susikurti darbo vietą namuose" ir pasisemkite idėjų!

Skaityti straipsnį

Naudingos nuorodos:

Apie dropshipping prekybą

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakome į dažniausiai mums užduodamus klausimus.

Mūsų paslaugas gali įsigyti fiziniai ir juridiniai asmenys. Daugeliu prekių laisvai galite prekiauti ir su individualios veiklos pažyma. Plačiau Jums galėtų atsakyti Valstybinė mokesčių inspekcija.