El. parduotuvės platforma yra adaptuota mobiliesiems įrenginiams

Klausimai - atsakymai apie el. parduotuvų nuomą

El. parduotuvės platforma yra adaptuota mobiliesiems įrenginiams ir planšetiniams kompiuteriams

elektroninė parduotuvė adaptuota mobiliesiems įrenginiamsVerskis.lt elektroninių parduotuvių sistema yra pilnai paruošta ir adaptuota išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams. Atliktas adaptyvus (angl. responsive) sprendimas kuris bus pagal nutylėjimą nuo 6.100+ verskis.lt programinės įrangos versijos.

Sistema pati nustato kokį vaizdą reikia pateikti lankytojui, atsižvelgiant į tai, kokiu įrenginiu jis naudojasi. Tai gali būti didelės raiškos monitorius, kur galima pateikti 1200px vaizdą, ar tai bus senesnio modelio monitoriai arba naujos kartos planšetė kuri palaiko 1024px pločio vaizdą. Taip pat el. parduotuvės platforma yra adaptuota ir 768px pločiui (planšetės vaizdui) bei mobiliajam įrenginiui kuris turi 320px (tipiškai, iPhone) arba 360px (dauguma kitų telefonų) pločius. Taigi, su kokiu naujos kartos populiariu įrenginiu lankytojas beapsilankytų Jūsų elektroninėje parduotuvėje - vaizdas jam atrodys kokybiškai ir patraukliai.

draugiška el. parduotuvė Google įrankiuiNemažiau svarbu ir tai, kad Google nuo 2015-04-21 dienos pradėjo kitaip reitinguoti tinklalapius (tame tarpe el. parduotuves) kurie turi mobiliąją versiją bei lankytojas ieškodamas naudojasi mobiliuoju įrenginiu. Tokie tinklalapiai paieškos sistemų rezultatuose užims geresnes pozicijas lyginant su tais, kurie neturi mobiliosios versijos. Statistika sako, kad Lietuvoje tokių lankytojų yra apie 20%.

Įsitikinti, jog mūsų el. parduotuvės versija atitinka Google reikalavimus mobiliesiems įrenginiams galite pasinaudoję šia nuoroda: https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/?url=http%3A%2F%2Fwww.demo.verskis.lt
Taip pat šio įrankio pagalba nepamirškite patikrinti ir savo esamo tinklalapio ar el. parduotuvės!

Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien