Mūsų komanda gali atlikti papildomas paslaugas

Klausimai - atsakymai apie el. parduotuvų nuomą

Koks gali būti el. parduotuvės dizainas? Ar yra papildomo programavimo galimybė pagal mūsų poreikius?

Galime pasiūlyti papildomų paslaugų el. parduotuvei - individualų dizainą, logotipo sukurimą, domeną (el. parduotuvės adresą internete), papildomą programavimą pagal Jūsų poreikius, turinio administravimo paslaugą ir kitas paslaugas.

El. parduotuvės dizainas yra labai svarbus. Pirmiausia Jūsų lankytojas pamato vaizdą, o iš jo susiformuoja nuomonę apie pačią el. parduotuvę. Verskis.lt el. parduotuvės dizaino sprendimai yra keli. Dizainas suderinamas ir "užvelkamas" ant el. parduotuvės sistemos per 3-4 savaites (kainos be PVM).

  • 0 € - naudosiu įrankį "Susikurk dizainą pats" elementų stilizavimui bei jau sukurtais 20 spalviniais šablonais arba CSS keitimus atliksiu pats

  • 540 € - noriu, kad sukurtumėte verskis.lt sistemos individualų grafinį apipavidalinimą, kuris būtų profesionaliai išpildytas ir atitiktų šių dienų tendencijas (16 dizainerio ir 14 techninio dizainerio darbo valandų)

  • 880 € - noriu, kad sukurtumėte verskis.lt sistemos individualų grafinį apipavidalinimą, kuris būtų profesionaliai išpildytas ir atitiktų šių dienų tendencijas daugiau laiko skiriant smulkmenoms, panaudojant nestandartinius grafinius ir funkcinius elementus, stilizuojant bei maketuojant tekstinius puslapius (pvz. apie mus, kontaktai), realizuojamas tunelinis pirkimo procesas (26 dizainerio ir 20 techninio dizainerio darbo valandų, 2 programuotojų darbo valandos)

El. parduotuvės logotipo sukurimas. Užsakant Verskis.lt paslaugas galime Jums sukurti logotipą (kainos be PVM):

  • 0 € - logotipą jau turiu, naujo kurti nereikia

  • 120 € - logotipo ženklo kūrimas, grafinio elemento derinimas bei pavadinimo stilizavimas (4 dizainerio darbo valandos, be .cdr/.ai failo)

El. parduotuvės domenas - internetinės parduotuvės adresas, pavyzdžiui, www.mano-parduotuve.lt
Pageidaujamo .lt, .eu, .com domeno adreso pirkimas ir jo metinio aptarnavimo mokestis yra 10 Eur be PVM metams. Taip pat galime pasiūlyti platų spektrą kitų domeno galūnių pavadinimų, pavyzdžiui, .co.uk, .ru, .net, .biz, .me, .tv, .mobi, .pl, .com.pl, ...

El. parduotuvės papildomo programavimo paslaugos - jeigu turite tiekėjų iš užsienio, tikriausiai jie Jums perduoda duomenis XML, webservice`ais, MS Excel ar kitokio tipo failuose. Mes galime tai automatizuoti. Kompiuterinei technikai galima optimizuoti tiekėjų prekių importus - Dropship.lt, size.lt, dropshipping.lt, ALSO (GNT), ACME, Elko, Asbis, TD Baltic, ABCData, Halmar, Miloohome, Malodesign, BigBuy prekių importas ir kiti tiekėjai.

El. parduotuvės sujungimas su sandėliu ir buhalterine programa - esant poreikiui sprendimą galima susieti ir su sandėlio ar buhalterijos programa. Daugiausiai el. parduotuvės sąsajų teko atlikti su Rivilė programa, tačiau galime atlikti sąsają ir su bet kuria kia programa. Integracija su el. parduotuvę esame darę sekančioms sistemoms - Būtenta, TSM (bscreens), Directo, DataLogic, Pragma, Finvalda, Navision, StockM, Agnum bei daugeliui kitų. Esant poreikiui turime ir savo ilgametį Rivilės atstovą, kuris puikiai atlieka integracijos darbus.

El. parduotuvės optimizacija paieškos sistemoms, Google Adwords bei Google Facebook administravimas - šioms paslaugoms rekomenduosime vieną iš mūsų partnerių, kurie tai atliks profesionaliai ir kokybiškai.

El. parduotuvės informacijos administravimas - jei norite, kad visa el. parduotuvėje esanti tekstinė ir vaizdinė informacija atrodytų funkcionaliai ir patogiai Jūsų pirkėjui, bet nežinote, kaip tą padaryti, kreipkitės į mus. Galime atlikti tekstų, nuotraukų bei prekių įvedimą į el. parduotuvės sistemą, techninį maketavimą redaguodami Jūsų nuotraukas bei koreguodami tekstinę informaciją.

 

Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien