Mūsų komanda gali atlikti papildomas paslaugas

Klausimai - atsakymai apie el. parduotuvų nuomą

El. parduotuvės dizainas

Elektroninių parduotuvių skaičius rinkoje nuolat auga, todėl konkurencija didėja miližinišku greičiu. Augant kovai dėl kiekvieno kliento, el. parduotuvės dizainas yra ypatingai svarbus. Tai yra pirmasis įspūdis, kurį potencialus klientas susidaro vos užėjęs į Jūsų el.parduotuvę. Taip jis susiformuoja nuomonę apie el.parduotuvę ir sprendžia, ar toliau tęsti apsipirkimą pas Jus, ar keliauti pas konkurentus.

Verskis.lt siūlo kelis el. parduotuvės dizaino sprendimus:

DIZAINO PLANAI

 • 0 € - naudosiu nemokamus dizaino šablonus arba CSS keitimus atliksiu savarankiškai

 • 160 € - Nemokamo dizaino šablono individualus pritaikymas: logotipo įkėlimas; dizaino šablono akcentinių spalvų keitimas pagal logotipo spalvas (2-3 spalvos); reklaminio banerio gamyba (1vnt.); svetainės medžio sukūrimas (10 vnt.); prekių kūrimas (10 vnt.).

 • 990 € - Kuriamas titulinio puslapio dizaino maketas ir mobilios versijos maketas projektui.
  Vidiniai puslapiai pritaikomi prie titulinio puslapio stilistikos. Tinkamas variantas pritaikant seną tinklalapį prie verskis.lt platformos arba kai poreikis dizaino sprendimui yra nedidelis, tačiau svarbu estetika.
  (14 dizainerio, 12 techninio dizainerio darbo valandos, 4 projektų vadybininko darbo valandos)

 • 1680 € - Kuriamas titulinio puslapio bei mobilios versijos dizaino maketas, kategorijos puslapis, prekės puslapis projektui.
  Maketuojami vidiniai, tekstiniai, puslapiai (pvz kontaktai, apie mus ir kt., iki 3vnt.). Realizuojami nestandartiniai elementai ir efektai (techniniai funkcionalumo išpildymai), kurie priduoda grožio ir žavesio.
  (28 dizainerio, 16 techninio dizainerio darbo valandos, 6 projektų vadybininko darbo valandos)

El. parduotuvės logotipo sukūrimas. Užsakant Verskis.lt paslaugas galime Jums sukurti logotipą (kainos be PVM):

 • 0 € - Naujo logotipo kurti nereikia, jį jau turiu arba susikursiu pats

 • 260 € - Logotipo ženklo kūrimas, grafinio elemento derinimas bei pavadinimo stilizavimas projektui.
  (6 dizainerio darbo valandos, 3 ciklai, su vektoriniu failu)

Esminis skirtumas tarp 990 € ir 1680 € + PVM yra tas, kad turint daugiau laiko galima labiau išdirbti ikonas, baneriukus. Mobiliąją versiją taip pat galima padaryti gražesnę.

Jeigu neturite specialių poreikių tituliniam puslapiui (banerių kiekis) ar daugiau individualumo mobiliajai versijai, dažnu atveju užtenka mažesnio biudžeto dizainui. Tačiau žiūrint į ilgalaikę perspektyvą, rekomenduojame geriau vieną kartą išdirbti visas smulkmenas investuojant šiek tiek daugiau nei vėliau grįžti prie to ir mokėti papildomai. Rekomenduojama, kad dizainas turi būti keičiamas kas 2-3 metus, bet praktikoje matome, jog klientai tą patį dizainą naudoja po 5-7 metus, nesvarbu, kad jis jau yra pasenęs. Tad jeigu galvojate apie ilgalaikę perpektyvą bei dizaino kainą išdėliojant per keletą metų, skirtumas tarp 990 € ir 1680 € pradingsta.

Variantas už 1680 € + PVM yra skirtas dažniausiai tiems, kas yra ilgesnį laiką rinkoje arba daugiau apyvartos daranti el. parduotuvė. Užsakius šį planą dirbama ir su vidiniais puslapiais (kategorijos ir prekės), maketuojami tekstiniai puslapiai, pvz. "apie mus", "kontaktai". Pavyzdys kaip gali atrodyti "apie mus":


Bei naudojami daugiau nestandartiniai sprendimai tiek tituliniame, tiek viduje, pvz. gali būti realizuotas tunelinis pirkimo procesas, kuris šiek tiek gerina pardavimo konversiją (tačiau ją būtinai reikia matuoti), pvz. jeigu įsidėsite į krepšelį prekę ir ją pirksite, pamatysite, kad "dingsta" viršus ir apačia visame pirkimo procese:

Su pirkimo tuneliu

checkout-with-tunel

Be pirkimo tunelio

checkout-with-tunel

Užsakius 1680 eur dizaino planą, galime daugiau išdirbti mobiliąją versiją, pvz. kaip gali būti pateiktas turinys mobilioje versijoje:
mobile footer

Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien