Mūsų komanda gali atlikti papildomas paslaugas

Klausimai - atsakymai apie el. parduotuvų nuomą

El. parduotuvės dizainas

Elektroninių parduotuvių skaičius rinkoje nuolat auga, todėl konkurencija didėja miližinišku greičiu. Augant kovai dėl kiekvieno kliento, el. parduotuvės dizainas yra ypatingai svarbus. Tai yra pirmasis įspūdis, kurį potencialus klientas susidaro vos užėjęs į Jūsų el.parduotuvę. Taip jis susiformuoja nuomonę apie el.parduotuvę ir sprendžia, ar toliau tęsti apsipirkimą pas Jus, ar keliauti pas konkurentus.

Verskis.lt siūlo kelis el. parduotuvės dizaino sprendimus:

DIZAINO PLANAI

 • 0 € - naudosiu įrankį "Susikurk dizainą pats" elementų stilizavimui bei jau sukurtais spalviniais šablonais arba CSS keitimus atliksiu savarankiškai

 • 120 € - Nemokamo dizaino šablono individualus pritaikymas: 1 val. dizainerio (banerio gamyba arba viršutinės dalies pritaikymas Jūsų verslo specifikai), 1 val. tech. dizainerio (šrifto, spalvų ir kitų smulkių elementų korekcijai), 2 val. Jūsų pateikto turinio administravimas.

 • 620 € - Kuriamas titulinio puslapio dizaino maketas projektui.
  Vidinių puslapių bei mobilios versijos dizainas pritaikomas pagal titulinio puslapio stilistiką.
  (14 dizainerio, 8 techninio dizainerio darbo valandos, 3 ciklai)

 • 880 € - Kuriamas titulinio puslapio dizaino maketas ir mobilios versijos maketas projektui.
  Vidiniai puslapiai pritaikomi prie titulinio puslapio stilistikos. Skiriama daugiau dėmesio smulkmenoms, detalėms, reklaminiams skydeliams.
  (22 dizainerio, 10 techninio dizainerio darbo valandos, 4 ciklai)

 • 1500 € - Kuriamas titulinio puslapio bei mobilios versijos dizaino maketas, kategorijos puslapis, prekės puslapis projektui.
  Maketuojami vidiniai, tekstiniai, puslapiai (pvz kontaktai, apie mus ir kt., iki 5vnt.). Suteikiamos papildomos 4 programuotojų darbo valandos, kurių metu realizuojami nestandartiniai elementai ir efektai (techniniai funkcionalumo išpildymai).
  (32 dizainerio, 16 techninio dizainerio darbo valandos, 6 ciklai)

El. parduotuvės logotipo sukūrimas. Užsakant Verskis.lt paslaugas galime Jums sukurti logotipą (kainos be PVM):

 • 0 € - Naujo logotipo kurti nereikia, jį jau turiu arba susikursiu pats

 • 180 € - Logotipo ženklo kūrimas, grafinio elemento derinimas bei pavadinimo stilizavimas projektui.
  (6 dizainerio darbo valandos, 3 ciklai, be vektorinio failo)

Esminis skirtumas tarp 620 € ir 880 € + PVM yra tas, kad turint daugiau laiko galima labiau išdirbti ikonas, baneriukus. Mobiliąją versiją taip pat galima padaryti gražesnę.

Jeigu neturite specialių poreikių tituliniam puslapiui (banerių kiekis) ar daugiau individualumo mobiliajai versijai, dažnu atveju užtenka mažesnio biudžeto dizainui. Tačiau žiūrint į ilgalaikę perspektyvą, rekomenduojame geriau vieną kartą išdirbti visas smulkmenas investuojant šiek tiek daugiau nei vėliau grįžti prie to ir mokėti papildomai. Rekomenduojama, kad dizainas turi būti keičiamas kas 2-3 metus, bet praktikoje matome, jog klientai tą patį dizainą naudoja po 5-7 metus, nesvarbu, kad jis jau yra pasenęs. Tad jeigu galvojate apie ilgalaikę perpektyvą bei dizaino kainą išdėliojant per keletą metų, skirtumas tarp 620 € ir 880 € pradingsta.

Variantas už 1500 € + PVM yra skirtas dažniausiai tiems, kas yra ilgesnį laiką rinkoje arba daugiau apyvartos daranti el. parduotuvė. Užsakius šį planą dirbama ir su vidiniais puslapiais (kategorijos ir prekės), maketuojami tekstiniai puslapiai, pvz. "apie mus", "kontaktai". Pavyzdys kaip gali atrodyti "apie mus":


Bei naudojami daugiau nestandartiniai sprendimai tiek tituliniame, tiek viduje, pvz. gali būti realizuotas tunelinis pirkimo procesas, kuris šiek tiek gerina pardavimo konversiją (tačiau ją būtinai reikia matuoti), pvz. jeigu įsidėsite į krepšelį prekę ir ją pirksite, pamatysite, kad "dingsta" viršus ir apačia visame pirkimo procese:

Su pirkimo tuneliu

checkout-with-tunel

Be pirkimo tunelio

checkout-with-tunel

Užsakius 1500 eur dizaino planą, galime daugiau išdirbti mobiliąją versiją, pvz. kaip gali būti pateiktas turinys mobilioje versijoje:
mobile footer

Išbandykite verskis.lt 30 dienų nemokamai jau šiandien