Didėjanti "Apple Pay" ir "Google Pay" svarba jūsų el. parduotuvėje

Paskelbtas: 2023-09-26
Didėjanti

Dalinamės partnerių montonio.com straipsniu apie Google Pay ir Apple Pay svarbą el. parduotuvėje.

Jeigu domina Montonio įmokų surinkimo sprendimas e-prekybai, užpildykite šią užklausą ir su Jumis susisieks Montonio atstovas. 

-----------------------------------

Internetinės parduotuvės savininkui labai svarbu klientams suteikti paprastas ir saugias mokėjimo galimybes. Pastaraisiais metais "Apple Pay" ir "Google Pay" tapo populiariausiomis galimybėmis atsiskaityti mobiliuoju telefonu ir iš esmės pakeitė apsipirkimo internetu patirtį. Integravę šiuos mokėjimo būdus į savo internetinę parduotuvę galite įgyti konkurencinį pranašumą, padidinti klientų pasitenkinimą ir paskatinti pardavimus. Šiame tinklaraščio įraše nagrinėsime, kodėl būtina įdiegti "Apple Pay" ir "Google Pay" savo internetinėje parduotuvėje.

Lengviausia galimybė interneto pirkėjams

Kadangi daugiau nei 60 % pirkinių internetu atliekama mobiliuoju telefonu, vartotojai vis dažniau ieško nesudėtingų ir patogių būdų pirkti internetu. Tradiciniai kasos procesai su ilgu formų pildymu ir kortelės duomenų įvedimu gali atbaidyti potencialius pirkėjus, todėl pirkinių krepšeliai paliekami. "Apple Pay" ir "Google Pay" supaprastina šį procesą, nes leidžia vartotojams atlikti saugius mokėjimus vos keliais bakstelėjimais, o tai gerokai sumažina trintį pirkimo procese.

"Apple Pay" ir "Google Pay" naudojimo privalumai

Pateikiame keletą realių duomenų, išryškinančių šių mokėjimo galimybių taikymo poveikį:

1. Daug prekybininkų pastebėjo, kad "Apple Pay" naudotojų konversijos rodiklis yra pastebimai didesnis nei tradiciniais mokėjimo būdais besinaudojančiųjų. Dėl "Apple Pay" naudojimo paprastumo ir patogumo didesnė tikimybė užbaigti pirkimą.

2. Geresnė mobiliojo ryšio patirtis: Kadangi mobilioji prekyba sparčiai auga, "Apple Pay" ir "Google Pay" užtikrina sklandų atsiskaitymą išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

3. Didesnis saugumas: Tiek "Apple Pay", tiek "Google Pay" suteikia papildomą saugumo lygį. Naudojant tokenizaciją, kai vietoj tikrojo kortelės numerio naudojamas unikalus įrenginio sąskaitos numeris, apsaugoma jautri mokėjimo informacija. Taip sumažinama sukčiavimo ir neautorizuotų operacijų rizika, todėl didėja klientų pasitikėjimas.

4. Supaprastintas atsiskaitymo procesas: Naudodamiesi "Apple Pay" ir "Google Pay", klientai gali užbaigti kasos procesą vos keliais bakstelėjimais, todėl nebereikia rankiniu būdu įvesti kortelės duomenų ir pristatymo informacijos. Tokia supaprastinta patirtis gali gerokai sumažinti krepšelio palikimo rodiklius ir padidinti klientų pasitenkinimą.

5. Geresnė klientų patirtis: Suteikdami populiarias skaitmeninių piniginių parinktis, tokias kaip "Apple Pay" ir "Google Pay", internetinių parduotuvių savininkai atsižvelgia į savo klientų pageidavimus. O kai klientai yra patenkinti, jie dažniau sugrįš į jūsų internetinę parduotuvę.

Kaip veikia "Apple Pay" ir "Google Pay

"Google Pay" sklandžiai veikia "Android" išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, taip pat kompiuteriuose (su "Google Chrome" naršyklėmis). Suderinamumas su įvairiais prietaisais užtikrina, kad nemaža dalis jūsų potencialių klientų gali be vargo naudotis šiuo mokėjimo būdu.

Kita vertus, "Apple Pay" skirtas tik "Apple" įrenginių naudotojams. Tai apima "iPhone", "iPad" ir "Mac" kompiuterius su "Safari" naršykle. Įtraukdami "Apple Pay" į savo internetinę parduotuvę, pateksite į didelę "Apple" ištikimų vartotojų rinką, kurie vertina šios skaitmeninės piniginės teikiamą patogumą ir saugumą.

Abiem atvejais klientai gali saugiai susieti savo pageidaujamas kredito ar debeto korteles su atitinkamomis skaitmeninėmis piniginėmis. Dėl to nereikia rankiniu būdu įvesti kortelės duomenų atliekant kiekvieną operaciją, todėl supaprastėja atsiskaitymo procesas ir sumažėja internetinių pirkėjų trintis. Nesvarbu, ar jūsų klientai teikia pirmenybę "Android" įrenginiams, ar yra ištikimi "Apple" ekosistemai, siūlydami "Google Pay" ir "Apple Pay" kaip mokėjimo galimybes savo internetinėje parduotuvėje, atsižvelkite į jų pageidavimus ir galiausiai pagerinkite jų apsipirkimo patirtį.

Pabaigai

Šiais laikais, kai atliekant operacijas internetu svarbiausia yra patogumas ir greitis, "Apple Pay" ir "Google Pay" integravimas į jūsų internetinę parduotuvę tampa itin svarbus. Siūlydami šias plačiai paplitusias skaitmeninių piniginių galimybes, pagerinsite savo klientų mokėjimo patirtį, padidinsite konversijų rodiklius ir sumažinsite krepšelio palikimo atvejų skaičių.

Šių mokėjimo būdų taikymas ne tik naudingas jūsų klientams, bet ir leidžia jūsų internetinę parduotuvę laikyti pažangia ir orientuota į klientus. Kadangi vis daugiau vartotojų naudojasi šiomis skaitmeninės piniginės paslaugomis, interneto prekybininkams svarbu neatsilikti nuo jų ir patenkinti augančius klientų lūkesčius.