Dropshipping el. parduotuvė per dvi savaites!

Paskelbtas: 2022-03-07
Dropshipping el. parduotuvė per dvi savaites!

Dropshipping prekybos būdas - puiki galimybė be didelių investicijų pradėti prekybą internetu. Ir tam nereikia būti IT specialistu, ar pardavimo profesionalu!

Pastebima, kad per pastaruosius keletų metų vis daugiau didmenininkų ir gamintojų pradėjo taikyti prekybą dropshippingo būdu (plačiau apie dropshipping galite paskaityti ČIA). Tam įtakos turėjo pandeminis laikotarpis, kai vis daugiau verslų pradėjo prekybą internetu ir el. parduotuvės pradėjo kurtis lyg grybukai po lietaus. 

Susiradai tiekėją, kuris sutiko bendradarbiauti dropshipping būdu? Sekantis žingsnis, el. parduotuvė. Kokia ji turi būti?

Pagrindinis dalykas - el. parduotuvėje turi būti suprogramuota tiesioginė sąsaja su tiekėjo sandėliu. Tokiu būdu Jūsų el. parduotuvėje bus automatiškai įkeliama tiekėjo prekių asortimentas. Ir visai nesvarbu, tai bus 200, ar 2000 prekių pozicijų. Manau sutiksite, kad menkas džiaugsmas praleisti net keletą savaičių rankiniam prekių sukėlimui, kai galima tai automatizuoti. Kitas, nemažiau svarbus dalykas - nuolat atnaujinami prekių likučiai, t.y. prekiaujate faktiniu tiekėjo sandėlio likučiu. Tikriausiai nenorėtumėte parduoti prekių savo klientams, kurių pasirodo tiekėjas jau nebeturi ir negalės išsiųsti. Po to reikėtų skambinti klientui, atsiprašinėti ir siūlyti alternatyvą. 

Dropshipping el. parduotuvės kūrimas atrodytų taip: 

 • Užsisakote verskis.lt platformą, planą "Lyderis";
 • Parašote į labas@verskis.lt, kad norite tiekėjo integracijos;
 • Įvertiname, kiek kainuotų tiekėjo integracija (tipiškai kaina siekia 320-500 € + PVM arba 30-50 €/mėn + PVM, retai - brangiau);
 • Kol bus suprogramuota sąsaja (apie 10 d.d.), turite laiko susitvarkyti el. parduotuvę:
  • Sukurkite svetainės medį (kategorijas);
  • Pasirinkite el. parduotuvės šabloną, jį pasiruoškite pagal save arba galite užsisakyti individualaus diziano kūrimo paslaugą;
  • Pasirinkite įmokų surinkimo partnerius, pasirašykite sutartį;
  • Jeigu visgi teks prekes siųsti patiems, pasirašykite sutartį su siuntų pristatymo įmone

Taip pat iki el. parduotuvės paleidimo, turite nusipirkti domeną (pavadinimą). Rekomenduojame, kad pavadinimas būtų nesudėtingas įsiminti. 

Pabaigus darbus, paleidus el. parduotuvę į eterį, Jums liks reikės pasirūpinti reklama, kad pradėtumėte generuoti pirmuosius pardavimus. Susikurkite socialinių tinklų paskyras (Facebook, Instagram, TikTok, Youtube ir pan.), Google Ads kampanijas, kitą reklamą. Bei nepamirškite analizuoti savo el. parduotuvės lankytojų srautų Google Analytics.