Tiekėjai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Tiekėjai

Šį funkcionalumą galite naudoti, norėdami klientams vaizduoti prekės pristatymo terminą arba patogiau valdyti importo metu atsiradusias prekes.

Pristatymas > Tiekėjai galite sukurti, redaguoti, ištrinti tiekėjus; konfigūruoti tiekėjus.

Spaudžiame mygtuką Sukurti naują

Užpildote jums reikalingą informaciją: Tiekėjo pavadinimas, pristatymo laikas (nurodote per kiek laiko prekės iš tiekėjo atkeliauja pas jus), pasirinkite kitas jums reikalingas funkcijas.

Sukurtą tiekėją galite priskirti prekėms Katalogas > Prekės jūsų pasirinkta prekė, skiltyje Pristatymo informacija.

Jeigu tai konfigūruojama prekė: Katalogas > Prekės jūsų pasirinkta prekė, skiltyje Prekės variantai > Pristatymo informacija

Tiekėjo prekėms yra leidžiamas atsiskaitymas atsiimant prekes (COP) - įjungus šį funkcionalumą leisite pirkėjams atsiskaityti už prekės atsiimant fizinėje parduotuvėje. Išjungus funkcionalumą pirkėjas užsakymo metu turės iš karto apmokėti užsakymą. Kiek vienam tiekėjui galite nustatyti skirtingą leidimą.

Galite prekės puslapyje rodyti informaciją apie terminą, kada prekė bus gaunama iš tiekėjo, uždėdami varnelę prie eilutės „Rodyti Tiekėjo pristatymo terminą, kai prekė yra sandėlyje“ ir „Rodyti Tiekėjo pristatymo terminą, kai prekės nėra sandėlyje“, tik atminkite, kad tai rodomas terminas gaunamas iš tiekėjo, prekės krepšelyje klientai matys ilgesnį pristatymo terminą, nes bus pridedama ir pristatymo trukmė.

Prekių pristatymo laikas sumuojasi ir klientui pateikiamas užsakymo lange prie kiekvieno pristatymo būdo. Jeigu nurodėte, kad prekės iš tiekėjo pas jus atkeliauja per 1-2 darbo dienas, o klientui kurjeris užsakymą pristato per 2-3 darbo dienas, tai užsakymo lange klientas matys bendrą pristatymo laiką 3-5 darbo dienas.

Jeigu prekės puslapyje matote informaciją apie terminą, bet jis nesusijęs su prekei priskirtu tiekėju - tai papildomai patikrinkite Turinys > Tekstai, laiškai, žinutės, ar nėra suvesti nuo tiekėjo nepriklausantys informaciniai pranešimai, kai prekės nėra sandėlyje ir kai prekė yra sandėlyje. 

  • Informacinis pristatymo tekstas prekės puslapyje, kai prekė yra sandėlyje;
  • Informacinis pristatymo tekstas prekės puslapyje, kai prekės nėra sandėlyje.