Nuolaidų kuponai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Nuolaidų kuponai

Sukurti naują kuponą galite tiesiog paspaudę Sukurti naują kuponą.

Naujai atsidariusiame lange turime tris punktus, kuriuos galite pažymėti (jeigu punktas pažymėtas - jis įjungtas).

 1. Aktyvus – būtina pažymėti varnele, kad kuponas būtų aktyvus ir juo galėtų pasinaudoti vartotojas.
 2. Kuponas galioja ir akcijoms – pažymėjus varnele, nuolaidų kuponas galios prekėms, kurioms taikoma akcija.
 3. Kuponas galioja ir urminei kainodarai – pažymėjus varnele, nuolaidų kuponas galios prekėms, kurioms yra priskirta uminė kainodara.

Pastaba: Nuoroda į mokomąją medžiagą apie Urminę kainodarą.

 • Kupono pavadinimas – Jūsų sugalvotas pavadinimas, kuris matomas tik jums kaip puslapio administratoriui.
 • Kupono kodas – tai kodas, kurį gauna klientas. Kupono kodą galite sugalvoti patys arba paspausti mygtuką "generuoti" ir jums bus sugeneruotas visiškai naujas ir unikalus kodas.
 • Nuolaida – galite suteikti nuolaidą eurais arba procentais.
 • Minimali užsakymo suma – nuolaidos kodas galios tik tada, kai prekių krepšelio suma pasieks Jūsų nustatytą minimalią užsakymo sumą.
 • Galioja nuo - Galioja iki – kupono galiojimo terminas.
 • Leidžiama panaudoti – kiek kartų galima panaudoti nuolaidos kuponą. Galimi du pasirinkimai:
  • Iš viso - tai skaičius, kiek kartų galima pasinaudoti nurodytu nuolaidos kuponu. Pvz.: nurodysite 10, tai nuolaidos kuponu galės pasinaudoti 10 pirmų Jūsų e.parduotuvės klientų.
  • Vienam vartotojui - vienas vartotojas nuolaidų kuponą galės panaudoti tiek kartų, kiek jūs nurodysite. Funkcija veikia tik tada, jeigu klientas yra užsiregsitravęs Jūsų e.parduotuvėje. Pastaba: jeigu vartotojas nėra užsiregistravęs Jūsų e.parduotuvėje, jis nuolaidų kodą galės panaudoti ir daugiau kartų. E. parduotuvėje leidžiama pirkti be registracijos.
 • Jeigu krepšelyje nėra prekių, kurioms galioja nuolaidų kuponas, rodomas perspėjimas – galite įrašyti savo norimą tekstą ir jis bus vaizduojamas prekių krepšelyje jeigu pirkėjas nebus įsidėjęs prekių, kurioms galima pritaikyti nuolaidų kuponą. Pvz.: Šis kuponas galioja tik kelių kategorijų prekėms. Jūsų krepšelyje nėra prekių, kurioms gali būti suteikta nuolaida.

 • Galiojimas konkrečioms kategorijoms – galite pažymėti ir priskirti, kokioms kategorijoms (šaka nebūtinai turi būti "pagrindinė") bus galima naudoti nuolaidos kodą.

Pastaba: Nepasirinkus nei vienos kategorijos, kuponas galios visoms kategorijoms. Subkategorijos nepaveldi nustatymų.

 • Galioja vien tik pasirinktoms prekėms – galite pasirinkti, kad nuolaidų kuponas galiotų tik tam tikroms prekėms. Pastaba : Pasirinkus konkrečias prekes, kuponas galios vien tik joms! Jeigu papildomai pasirinksite ir kategorijas - kuponas galios tik pasirinktoms prekėms ir, tik jeigu jos bus pasirinktose kategorijose.
 • Negalioja pasirinktoms prekėms – galite pasirinkti, kad nuolaidų kuponas negaliotų tik tam tikroms prekėms.

Jei el.parduotuvėje bus aktyvuoti skirtingi nuolaidos kuponai skirtingoms prekių grupėms, pirkėjas apsipirkimo metu galės panaudoti tik vieną nuolaidą, nepriklausomai, ar jų prekių krepšelyje yra daugiau prekių, kuriems galioja skirtingi nuolaidų kodai.