Twistoo.co integracija

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Twistoo.co integracija

Norėdami į savo elektroninę parduotuvę pritraukti daugiau lankytojų, galite pasinaudoti vienu iš marketingo įrankiu - žaidimą. Žaidimai ne tik padidina lankytojų srautą, bet gali pakelti pardavimu, padėti surinkti kontaktus, kuriuos vėliau galima naudoti kitiems marketinginiams veiksmas.

Žaidimo tipas gali būti labai įvairus nuo ekrane pasirodančios kortelės nutrynimo, laimės rato sukimo iki klausimai-atsakymai principo, už kuriuos būtų gaunami prizai: nuolaidos apsipirkimui, daiktiniai prizai ar kt.

Viena iš paprasčiausių ir daug investicijų nereikalaujančių platformų yra Twistoo.co. Ši platforma siūlo įvairių žaidimų šablonų, kuriuos pritaikę pagal savo poreikį nesudėtingai galėsite integruoti į savo elektroninę parduotuvę.

Daugiau informacijos apie šią platformą galite sužinoti webinare su Twistoo.co įkūrėju arba apsilankę jų puslapyje.

Norėdami integruoti Twistoo.co sistemos žaidimą - galite integruoti arba į visą el. parduotuvę patalpindami specialų js kodą į Nustatymai -> El. parduotuvės nustatymai" skiltį "Tinklapio kodai vartotojo dalies apačioje, prieš uždaromąjį elementą, pvz livechat`o kodas:", arba jeigu norite tik konkrečiame meniu punkte - į to meniu punkto turinį, pvz. per grafinio redaktoriaus "šaltinis" režimą.