Užsakymų ataskaitos

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Užsakymų ataskaitos

ADMIN paskyroje užėjus į Užsakymai > Užsakymai galite generuoti visų užsakymų ataskaitas.

Ataskaitos sugeneruojamos Excel faile.

 • Užsakymų ataskaita
 • Parduotų prekių ataskaita
 • Detali prekių ataskaita
 • Pristatymų ataskaita

 • Ataskaitas gali būti generuojamos tik iš pažymėtu užsakymų ir nėra priklausomos nuo užsakymų būsenų. Tai pat pažymėtus užsakymus galite atsispausdinti.

 • Užsakymų ataskaita - bus sugeneruotas excel failas su tokiais duomenimis: Eil. Nr., Užsakymo data, Užsakymas, Įmonė, Pirkėjas, El.paštas, Savikaina be PVM, Pozicijų kiekis, Kiekis, Nuolaidų suma be PVM, Nuolaidų suma su PVM, Suma be PVM, PVM, Suma su PVM, COD komisinis su PVM, Pristatymo kaina su PVM, delivery_id, Pristatymo būdas, Pardavimo šalis, Pristatymo šalis, Apmokėjimo būdas, Adresas, Sekimo numeris, Pastaba, Komentaras vežėjui, Apmokėtas, Sąskaita faktūra, Sąskaitos data, Išsiuntimo data, Užsakymo būsena.
 • Parduotų prekių ataskaita - bus sugeneruotas excel failas su tokiais duomenimis: Eil. Nr., Kodas, Pavadinimas, Vieneto kaina su PVM, Kiekis, Nuolaidų suma be PVM, Nuolaidų suma su PVM, Suma be PVM, Suma su PVM, PVM.
 • Detali prekių ataskaita - bus sugeneruotas excel failas su tokiais duomenimis: Eil. Nr., Užsakymas, Įmonė, Pirkėjas, El.paštas, Kodas, Pavadinimas, Užsakymo data, Pristatymo būdas, Sekimo numeris, Vieneto kaina su PVM, Kiekis, Nuolaidų suma be PVM, Nuolaidų suma su PVM, Suma be PVM, Suma su PVM, PVM, Išsiuntimo data, Pardavimo šalis, Pristatymo šalis, Apmokėjimo būdas, Adresas, Apmokėtas, Gamintojas, Pastaba, Komentaras vežėjui, Užsakymo būsena
 • Pristatymų ataskaita - bus sugeneruotas excel failas su tokiais duomenimis: Eil. Nr., Pavadinimas, Kiekis, Valiuta, Valiutos santykis su bazine valiuta, Bazinė valiuta, Kaina su PVM, Kaina be PVM, Suma be PVM, Visa PVM suma, Suma su PVM

Užsakymų ataskaitą galite generuoti ir pagal tam tikrą datą - pasirenkate savo norimą intervalą ir ataskaitos tipą.

 • Ataskaitaitoje pateikiami visi užsakymai - nesvarbu kokia yra užsakymo būsena ar koks naudojamas paieškos filtras. Visas ataskaitas galime sujungti su Excel vlookup funkcija.

SVARBU! 

 1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje. 
 2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba