Tekstai, laiškai, žinutės

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Tekstai, laiškai, žinutės

Elektroninėje parduotuvėje galima perduoti pirkėjams įvairias žinutes, tekstus perkant, peržiūrint prekes, informacinius tekstus ir pan. Visa tai galima valdyti administratoriaus dalyje „Turinys > Tekstai, laiškai, žinutės“.

Čia valdoma informacija iš skirtingų elektroninės parduotuvės vietų. Pavyzdžiui, prie puslapyje nurodyto kontaktinio telefono numerio yra parašyta „Parašykite mums“, šią nuorodą galima koreguoti sekant šias nuorodas:„Turinys > Tekstai, laiškai, žinutės > Kontaktai viršutinėje dalyje“. Keičiant telefono numerį koreguoti tik telefono numerį po dvitaškio ("tel:) iki kabučių ir tarp varnelių (> <).

parasykite_mums 

Taip pat šioje kategorijoje rasite tekstus, kurie yra išvedami sistemos atliekant pirkėjui tam tikrus veiksmus, pvz.: užsisakant naujienlaiškį, atlikus pirkimą, tekstai matomi pirkėjo krepšelyje. Šių tekstų turinį taip pat galite keisti atidarę jų redagavimą.

„Turinys > Tekstai, laiškai, žinutės > Kiti teksto blokai“ galite kurti savo pačių šablonus pagal poreikį, kurie gali būti atvaizduojami įvairiose puslapio vietose.

sukurti_sablona 

Sukūrus šabloną ir norint jį rodyti elektroninėje parduotuvėje, reikia jį įjungti išvaizdos nustatymuose „Nustatymai > Elektroninės parduotuvės išvaizda“, pasirenkant vietą, kurioje norima atvaizduoti teksto bloką ir į ją nutempti „Teksto blokas“. Tai padarius išskleisti ir pasirinkti sukurtą teksto šabloną. Išvalykite greitintuvą ir pamatysite, kad tekstai atsirado pasirinktose vietose.

pasirinkti_sablona 

Paspaudus šias nuorodas „Turinys > Tekstai, laiškai, žinutės > Tekstai perkant“, galėsite redaguoti tam tikrus pranešimus, ką klientas perkant išmeta sistema. Pavyzdžiui, „Pranešimas, kai užsakymą turi patvirtinti vadybininkas“.

Šioje meniu dalyje taip pat galite valdyti laiškus ir sms pranešimus. Informaciją, kaip juos valdyti, rasite čia Užsakymai > Kiti dažni klausimai > El.laiškai, SMS žinutės.

Klientui pateikus užsakymą, užsakymo gavimo padėkos langas susidaro iš 3 žinučių:

  1. Užsakymo pateikimo padėkos tekstas iš „Turinys > Tekstai, laiškai, žinutės > Tekstai perkant“ pagal pasirinktą mokėjomo būdo tipą.
  2. Pasirinkto mokėjimo būdo laukelio "Informacija pateikus užsakymą"
  3. Pasirinkto pristatymo būdo laukelio "Informacija pateikus užsakymą"