Daugiakalbystė el. parduotuvėje

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Daugiakalbystė el. parduotuvėje

Norint savo elektroninėje parduotuvėje naudoti kelias kalbas, jas reikia įjungti „Nustatymai > El.parduotuvės nustatymai“ ir sudėti varneles, kuriomis kalbomis norėsite pildyti turinį. Pažymėta kalba varnele, bet nepaspaudus „Publikuoti“, tai turinį ta kalba galėsite pildyti, bet ji nebus publikuojama. „Kalba pagal nutylėjimą“, tai pagrindinė internetinės parduotuvės kalba. Ją taip pat galite keisti.

daugiakalbyste_el_parduotuveje(1)

Prie visų kalbinių ir skaitinių reikšmių, pvz.: pavadinimas, aprašymai ir pan. paspaudę „Atidaryti“ rasite papildomus laukelius, kuriuose galėsite pildyti atitinkamomis kalbomis. Užpildžius šiuos laukus, turinys bus atvaizduojamas tos kalbos elektroninės parduotuvės versijoje. Tačiau standartinius dalykus, kaip nuotraukos, publikavimo vietos ir pan., atskirai pildyti kiekvienai kalbai nereikia.

daugiakalbyste_el_parduotuveje(2)

Pildant prekių korteles kitomis kalbomis svarbu atkreipti dėmesį, kad varnelė būtų uždėta norimos publikuoti kalbos.

daugiakalbyste_el_parduotuveje(3)

Svarbu atkreipti dėmesį, kad jei planuojate publikuoti prekes kitomis kalbomis, tai vertimus reikia daryti ne tik prekių kortelėse, jų aprašymuose, bet ir aprašyti mokėjimo būdus, pristatymo būdus, mokėjimo sąsajas ir kt.. Taip pat atskirai kiekvienai kalbai pritaikyti skirtingus parametrus el.parduotuvėse išvaizdos, el.parduotuvės elgsenos, el.parduotuvės nustatymų skiltyse, taip pritaikydami skirtingus elementus vienos kalbos parduotuvėje, bet nerodant jų kitos kalbos versijoje. Labai svarbu nepamiršti išversti ir tekstus, žinutes, automatinius pranešimus, kuriuos pirkėjai gaus pirkimo proceso metu.

Norint sukurti kitoms kalboms (pvz.: LV, EE, EN, RU) nuorodas į sisteminius puslapius Ypatingi pasiulymai, Populiarios prekes, Naujos prekes, reikia:

  • per svetainės medį „Turinys > Svetainės medis“ sukurti naujas nuorodas kiekvienai kalbai ir tik tai kalbai publikuoti nuorodą.
  • norimą kalbą norodome nuorodos pradžioje jeigu tai LV kalbai - /lv/nuoroda

Populiarios prekes
/populiariausios-prekes
/goods/top_goods
/lv/goods/top_goods
/ee/goods/top_goods
/en/goods/top_goods
/ru/goods/top_goods

Ypatingi pasiūlymai
/ypatingi-pasiulymai
/lv/goods/promotion_goods
/ee/goods/promotion_goods
/en/goods/promotion_goods
/ru/goods/promotion_goods

Naujos prekės
/naujos-prekes
/lv/goods/new_goods
/ee/goods/new_goods
/en/goods/new_goods
/ru/goods/new_goods

Atsiliepimai
/atsiliepimai
/en/feedback
/lv/feedback
/ee/feedback
/ru/feedback