Administratoriai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Administratoriai

Šioje skiltyje jūs galite sukurti naują el.parduotuvės administratorių, pavyzdžiui, jeigu dirbate su sistema ne vienas.

Sukurti galite Vartotojai > Administratoriai paspaudus mygtuką Sukurti administratorių. Rekomenduojame kiekvienam Jūsų darbuotojui turėti atskirą paskyrą.

  • Administratoriaus rolė - priskiriate administratoriui rolę.
  • El. paštas - nurodykite administratoriaus tikrą ir teisingą el.pašto adresą.
  • Slaptažodis ir Pakartokite slaptažodį - naujo administratoriaus slaptažodis.
  • Slaptažodžio periodiškai pasikeisti neprivaloma - sistema nereikalaus administratoriaus periodiškai pasikeisti slaptažodžio.
  • Slaptažodį periodiškai pasikeisti privaloma - sistema reikalaus periodiškai administratoriui pasikeisti slaptažodį. Reikia nurodyti, kas kiek dienų sistema reikalaus pasikeisti slaptažodį.
  • Privaloma pasikeisti slaptažodį prisijungus pirmą kartą - sukūrę naują administratorių ir pažymėjus varnele, pirmo prisijungimo metu administratoriaus prašys pasikeisti slaptažodį.

Sukūrus naują administratorių, rekomenduojama įrašyti vardą ir pavardę, kad žinotumėte, kam jūs tą prisijungimą davėte. Šie duomenys bus rodomi ir prie “Užsakymai” skilties valdymo. Tokiu būdu bus matoma ne tik, kada įvyko kokia būsena, bet ir iš kokios paskyros. Žinosite, kuris vadybininkas buvo atsakingas už užsakymų pateikimą.

Skiltyje Vartotojai > Administratoriaus rolės jūs galite sukurti tam tikras roles administratoriams su apribojimais. Pvz.: prekių surinkėjas, SEO specelistas, sandėlininkas.