Laukiantys prekių papildymo

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Laukiantys prekių papildymo

Jeigu prekės likutis yra 0 vnt., galite aktyvuoti funkciją, kad klientas galėtų gauti informaciją apie prekės papildymą, kuomet prekę turėsite - Informuoti, kai prekę turėsime.

Aktyvuoti funkciją reikia ADMIN paskyroje Rinkodara > Laukiantys prekių papildymo

  • Spaudžiate mygtuką Įjungti galimybę būti informuotam. Funkciją sėkmingai aktyvavus, matysite tekstą: Nustatymai sėkmingai išsaugoti 
  • Prekės puslapyje atsiras papildomas tekstas su aktyvia nuoroda Informuoti, kai prekę turėsime, paspaudus aktyvią nuorodą, klientui reikės suvesti savo el.pašto adresą, kad vėliau galėtumėte informuoti jį apie prekės papildymą Jūsų sandėlyje.

  • Informaciją apie klientus, kurie laukia prekių papildymo, matysite skiltyje ADMIN paskyroje Rinkodara > Laukiantys prekių papildymo > Laukiantys

  • Klientas apie prekių papildymą bus informuotas automatiškai el.paštu, kai tik prekių kiekis sandėlyje bus teigiamas. Visus klientus, kurie yra informuoti apie prekes, galite stebėti skiltyje: Jau informavome.

Pastaba: klientai apie prekės papildymą informuojami nuo seniausiai laukiančiojo. Pavyzdžiui, jeigu Jūs sandėlį papildėte 10 vnt., o šios prekės laukiančių yra 15 klientų, tai informaciją apie prekės papildymą gaus 10 seniausiai užpildžiusių ir laukiančių klientų, kiti klientai bus informuoti, kai vėl papildysite sandėlį.

Tekstą, kurį gauna klientas el.paštu galite keisti savo nuožiūra. Tekstą pakeisti galite čia: Turinys > Tekstai, laiškai, žinutės > Laiškai vartotojui > Prekę jau turime

Jeigu norite, kad prekes, kurių nėra sandėlyje rodytų e. parduotuvėje Jums būtinai reikia nustatymuose pažymėti varnelę: Kai prekės sandėlyje nėra.

ADMIN paskyroje Nustatymai > Elektroninės parduotuvės išvaizda > Bendri nustatymai 

Rodyti prekę - prekės su 0 vnt. likučiu bus rodomos e.parduotuvėje, bet jų nebus galima užsakyti.

SVARBU! 

  1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje. 
  2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba