Laukiantys prekių papildymo

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Laukiantys prekių papildymo

Jeigu prekės likutis yra 0 vnt., galite aktyvuoti funkciją, kad klientas galėtų gauti informaciją apie prekės papildymą, kuomet prekę turėsite - Informuoti, kai prekę turėsime.

Aktyvuoti funkciją reikia Rinkodara > Laukiantys prekių papildymo

  • Spaudžiate mygtuką Įjungti galimybę būti informuotam. Funkciją sėkmingai aktyvavus, matysite tekstą: Nustatymai sėkmingai išsaugoti
  • Prekės puslapyje atsiras papildomas tekstas su aktyvia nuoroda Informuoti, kai prekę turėsime, paspaudus aktyvią nuorodą, klientui reikės suvesti savo el.pašto adresą, kad vėliau galėtumėte informuoti jį apie prekės papildymą Jūsų sandėlyje.

  • Informaciją apie klientus, kurie laukia prekių papildymo, matysite skiltyje Rinkodara > Laukiantys prekių papildymo > Laukiantys

Pastaba: laukiančiųjų sąrašo viršuje rodomi anksčiausiai į eilę įtraukti klientai, t.y. nuo naujausiai iki seniausiai laukiančio.

Klientas apie prekių papildymą bus informuotas automatiškai el.paštu, kai tik prekių kiekis sandėlyje bus teigiamas. Visus klientus, kurie yra informuoti apie prekes, galite stebėti skiltyje: Jau informavome. Sąrašas rikiuojamas nuo naujausio iki seniausio informuoto kliento.

Pastaba: klientai apie prekės papildymą informuojami nuo seniausiai laukiančiojo, porcijomis. Pavyzdžiui, jeigu Jūs sandėlį papildėte 1 vnt., o šios prekės laukiančių yra 15 klientų, tai informaciją apie prekių papildymą gaus dalis seniausiai užpildžiusių ir laukiančių klientų, kiti klientai bus informuoti vėliau, jeigu likutis dar bus teigiamas, o jeigu prekę greitai išpirks - neinformuoti liks laukti kai vėl papildysite sandėlį.

Tekstą, kurį gauna klientas el.paštu galite keisti savo nuožiūra. Tekstą pakeisti galite čia: Turinys > Tekstai, laiškai, žinutės > Laiškai vartotojui > Prekę jau turime

Jeigu norite, kad prekes, kurių nėra sandėlyje rodytų e. parduotuvėje Jums būtinai reikia Nustatymai > Elektroninės parduotuvės išvaizda > Bendri nustatymai nustatymuose pažymėti varnelę: Kai prekės sandėlyje nėra > Rodyti prekę tam, kad prekės su <=0 vnt. likučiu būtų rodomos el. parduotuvėje, bet jų nebūtų galima užsakyti (elgsenos nustatymuose atitinkama parinktis).