El. parduotuvės nustatymai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

El. parduotuvės nustatymai

Tinklapio antraštės meta kodai skirti talpinti į <head>...</head> dalį - paspaudus mygtuką "Redaguoti" galite pridėti tam tikrus skriptus.

Tinklapio kodai vartotojo dalies apačioje, prieš uždaromąjį </body> elementą - paspaudus mygtuką "Redaguoti" galite pridėti html/css kodą arba tam tikrus skriptus pvz.: livechat`ą.

Kaip ir sako įspėjamasis pranešimas - darykite tai tik tada, jei tikrai žinote, ką darote ir prisiimate atsakomybę už pasekmes, kadangi patalpinti čia kodai arba nekorektiški kodai gali išdarkyti sistemos išvaizdą arba priversti ją nefunkcionuoti tinkamai.

Kalba pagal nutylėjimą - jūsų el. parduotuvės pagrindinė kalba.

Svarbu! keičiant pagrindinę el. parduotuvės kalbą iš LT į kitą - palikite LT kalbą įjungtą tarp kitų kalbų, bet nepublikuotą.

Kitos kalbos - galite aktyvuoti arba deaktyvuoti kitas jūsų el. parduotuvės kalbas. Aktyvavus kalbą galėsite jos turinį administruoti, o publikuojant ją matys el. parduotuvės lankytojai. Plačiau apie daugiakalbystės valdymą.

Jeigu kalba yra nepublikuojama (matote veiksmą "publikuoti"), jūsų lankytojai neturės galimybės persijungti į kitą kalbą el. parduotuvėje, bet jūs galėsite ją atsidaryti.
Naršyklėje suveskite jūsų-adresas.lt/en arba jūsų-adresas.lt/lv ir pateksite į tos kalbos versiją.

Nepamirškite kiekvienai el. parduotuvės kalbai nustatyti el. parduotuvės nustatymus, pvz.: mokėjimų sąsajos, el. parduotuvės išvaizda, elgsena, trečiųjų šalių integracijas ir kitus nustatymus, nes jie gali būti skirtingi kiekvienai kalbai.

Svarbu! neišjunkite kitos kalbos el. parduotuvėje tol kol nesate tikri, ar tikrai ateityje nereikės prekių ir kt. puslapių su tos kalbos vertimais t.y. jeigu esate išsivertę prekes į tarkime EN kalbą, bet nenorite jos publikuoti - tai tiesiog atlikite nepublikavimo veiksmą. Išjungus kalbą el. parduotuvėje t.y. nuėmus varnelę prie jos - Jūs rizikuojate prarasti tos kalbos vertimus.

El. paštas informacijai apie užsakymus - į nurodytą el. pašto dėžutę bus siunčiami laiškai iš el. parduotuvės. Rekomenduojame naudoti el. pašto adresą tokį pat kaip ir el. parduotuvės adresas pvz.: parduotuvės adresas manoverskis.lt tai el.paštas labas@manoverskis.lt. Tai mažins riziką, kad sistemos siunčiami laiškai vartotojui pateks į SPAM. Taip pat niekada nenaudokite @gmail.com pašto adresų el. parduotuvės nustatymuose ir SMTP siuntimo nustatymuose. Google draudžia siųsti laiškus naudojantis ne jų servisu kai naudojamas @gmail.com paštas. Tuomet Jūsų laiškai bus blokuojami google ir laiškas gavėjo nepasieks.

El. paštas užklausoms gauti - nurodytu el. pašto adresu gausite laiškus ir užklausas, kurias siųs lankytojai iš el. parduotuvės, pvz. pasiteiravimai apie prekę.

El. paštas sąskaitoms faktūroms siųsti - galite automatiškai siųsti sąskaitas faktūras iš el.parduotuvės buhalterei. Sąskaitos nėra siunčiamos jeigu laukelis yra tuščias arba sistema neišrašo faktūrų.

Siuntėjo informacija, rodoma el. laiške - pavadinimas kuriuo prisistato siunčiami laiškai. Rekomenduojame čia rašyti tik pavadinimą, o ne el. parduotuvės domeną. Jeigu čia rašysite domeną ar naudosite specialius simbolius, didės SPAM'o reitingas ir visi jūsų laiškai klientams nukeliaus į SPAM aplanką.

Tekstas puslapio apačioje - norimas tekstas, kuris bus matomas lankytojams tinklalapio apačioje.

Mailerlite API key -suvedate gautą API raktą iš Mailerlite sistemos.

Taros užstato dydis - jeigu esate depozito sistemos dalyvis, čia nurodoma kiek pinigų turi būti apskaitoma už depozitą, tipiškai 0,10 €

Naudoti SMTP serverį el. laiškų siuntimui - būtina naudoti SMTP, kad jūsų laiškų pristatymas būtų kokybiškesnis ir nepatektų į SPAM'ą (anaip parduotuvė "apsimeta" neva siunčia jūsų vardu ir antispam sistemos dažnai tokius laiškus blokuoja). Kaip atlikti integraciją rasite Laiškų siuntimas naudojantis SMTP serveriu

Naudoti Google Recaptcha kaip antispam apsaugą - būtina naudoti. Tai saugumo mechanizmas, kuris padeda jums apsaugoti savo puslapį nuo netikrų vartotojų ir šlamšto (SPAM). Kaip atlikti integraciją rasite čia: reCAPTCHA el. parduotuvėje.