Prekės konvertavimas į/iš konfigūruojamos prekės

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Kaip konvertuoti paprastą prekę į/iš konfigūruojamą?

Jei susikūrėte prekę ir atsirado poreikis ją konvertuoti į paprastą ar konfigūruojamą prekė, tai nesudėtingai galėsite padaryti patys.

Admin zonoje, Katalogas > Prekės, prekių sąraše suraskite tą prekę ar prekes, jei norėtumėte kelioms prekėms jų tipą pakeisti vienu metu, kurias norite konvertuoti ir pažymėkite varnele. Svarbu, kad sužymėtumėte tik į tą patį tipą konvertuojamas prekes. Prekių sąrašo viršuje rasite užrašą „Masiniai veiksmai pažymėtoms prekėms“, paspaudus ją, pasirinkite veiksmą pagal norimą rezultatą „Konvertuoti į konfigūruojamą prekę“ arba „Konvertuoti į paprastą prekę“. Atlikus šį veiksmą, pažymėtos prekės taps konfigūruojamomis arba paprastomis, atitinkamai nuo pasirinkto veiksmo, prekėmis. Konfigūruojamos prekės viduje, dešinėje pusėje esančiame meniu atsiras papildomas „Prekės variantai“ pasirinkimas. O konfigūruojamą prekę konvertavus į paprastą prekę prekės variantai, kartu su meniu punktu, bus pašalinti iš prekės puslapio.

Apie konfigūruojamų prekių kūrimą skaitykite Konfigūruojamos prekės kūrimas, o apie paprastų prekių kūrymą Paprastų prekių kūrimas skiltyje.