Prekių SEO nustatymai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Prekių SEO nustatymai

Prekių kortelės turi laukelius, kurios yra nuskaitomos Google paieškos sistemos ir atvaizduojama paieškos rezultatų sąraše:

„Prekės pavadinimas“ - pavadinime galima rašyti prekės kategoriją, prekinė ženklą, modelį.

prekes_seo_nustatymai_pavadinimas 

„Trumpas aprašymas“ gali būti vaizduojamas prekių kategorijoje ir praplėsti prekės turinį.

prekes_seo_nustatymai_trumpas_aprasymas 

„Pilnas aprašymas“, tai ne tik tekstinę informaciją talpinantis laukelis, bet taip pat yra galimybė įdėti nuotraukas, įkelti nuorodas. Taip pat koreguoti teksto stilių: paryškinti raktinius žodžius teksto pastorinimu, naudoti antraštinius tekstus (išskyurs h1, nes jis jau yra naudojamas prekės pavadinime). Visa tai Google taip pat nuskaito ir gali turėti efektą paieškos rezultatams.

prekes_seo_nustatymai_pilnas_aprasymas 

Prekių kortelės taip pat turi laukelius, specialiai skirtus Google paieškos sistemoms Katalogas > Prekės > Prekės redagavimas > Optimizavimas paieškos sistemoms. Užpildžius šiuos laukelius teisingai, tikėtina, kad jūsų prekės atsidurs aukštesnėje pozicijoje, kai klientas suvedus raktinius žodžius ieškos atitinkamos prekės.

Šiuose nustatymuose jūs rasite „URL“ adreso laukelį, į kurį įrašę tekstą, bus atvaizduojama adresų juostoje po pasvirojo brūkšnio.

prekes_seo_nustatymai_url 

„Meta pavadinimas“, tai dalis kuri matoma atidaryto puslapio naršyklės skirtuke.

prekes_seo_nustatymai_meta_pavadinimas 

Prie jo galima pridėti ir prierašus, kuriuos galite nustatyti Nustatymai > SEO nustatymai.

meniu_seo_nustatymai_meta_aprasymo_nustatymai 

„Meta aprašymas“ yra tekstas paieškos rezultatuose atvaizduoti tamsesne šrifto spalva. Jei ši vieta nėra pildoma atskirai, tai į ją automatiškai įrašomas prekės aprašyme esantis tekstas. Todėl rekomenduojame, esant galimybei skirti laiko ir šią vietą užpildyti atskirai.

prekes_seo_meta_aprasymas 

Prekių nuotraukos taip pat yra indeksuojamos, jos pavadinimas sugeneruojamas automatiškai pagal tos prekės, kurios kortelėje keliate nuotrauką, pavadinimą. Be abejo, galite nuotraukai suteikti kitą pavadinimą, prieš įkeliant nuotraukas pavadinti prekę kitu pavadinimu, tuomet įkelta nuotrauka įgaus tuo metu esantį prekės pavadinimą. Po to tą prekę pervadinus kitu pavadinimu, įkeltos nuotraukos pavadinimo nesikeis, o naujai keltos nuotraukos įgaus naują prekės pavadinimą.

Nustatymai > El.parduotuvės išvaizda skyriuose „Prekės puslapis“ ir „Kategorijų prekės sąrašas“ galite pasirinkti, kad prekių kortelėse ir prekių kategorijų sąraše prie prekių būtų rodomas žodis „Kaina“. Tai dar vienas būdas atsirasti paieškos sistemų rezeultatų aukštesnėje pozicijoje, kai potencialus pirkėjas per google sistemą suves norimos prekės pavadinimą ir žodį „kaina“.

prekes_seo_meta_rodyti_kaina 

Optimizavimas paieškos sistemoms

Sitemap.xml generavimo nustatymai:

Prekė gali naudoti globalius arba nurodytus nustatymus.

meniu_seo_nustatymai_sitemap_generavimas 

Pastaba: sitemap cache saugomas 24val.