Prekių filtras

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Prekių filtras

Prekių filtras, tai yra dažniausiai kairėje pusėje esantis filtras, kur pažymėjus varnele tam tikrus pasirinkimus, filtruojamos tik tam tikros norimos rasti prekės.

Kaip padaromi filtrai:

1 žingsnis. Nustatymai > Elektroninės parduotuvės išvaizda > Kategorijos prekių sąrašas > Atributų filtras (įjunkite šį bloką)

2 žingsnis. Katalogas > Atributai > Pasirinkite atributą > Paieškos atributas (uždėkite varnelę)

3 žingsnis. Turinys > Svetainės medis > Pasirinkite prekės šaką > Redaguoti > Nustatymai > Rodyti filtrą

Esant poreikiui, galite keisti filtrų eiliškumą. Įvykdžius 3 žingsnį, greta pasirinkimo “Rodyti filtrą”, išvysite ir funkciją „Pakeisti filtro atributų eiliškumą”.

Tuomet galėsite pelės pagalba keisti atributų eiliškumą:

PASTABA! Filtrai rodomi tik tuo atveju, jeigu yra bent dvi skirtingos atributo reikšmės. Pavyzdžiui, jeigu šaldytuvai bus visi balti, tai filtro su spalva ir reikšme "baltas" tiesiog nebus. Jeigu šaldytuvai jau bus ne tik balti, bet ir pilki, juodi, tuomet jau prekių filtras bus matomas.

Taip pat turėkite mintyje, kad jeigu atributas yra konfigūruojamas - tai bus ieškomos prekės, kurių variantai sukurti pagal šį atributą, pvz. "Dydis" konfigūruojamas atributas ieškos prekių kurios bus konfigūruojamos pagal "Dydis" ir turės tokį variantą kokio bus ieškoma filtre. Atitinkamai, jeigu atributas yra paprastas (ne konfigūruojamas) - bus ieškomos prekės, kurioms nurodytas atributas turės filtro paieškos reikšmę, pvz. "Įstrižainė" ieškos televizorių kurie turės nurodytą atributą.

Jeigu el.parduotuvėje naudojate tos pačios reikšmes atributus (savybes) tiek konfigūruojamose, tiek paprastose prekėse ir abu atributus norite atvaizduoti prekių filtre, rekomenduojame laikytis vientisumo el.parduotuvėje ir filtre nedubliuoti tų pačių reikšmių. Tokiu atveju geriau pateikti tik konfigūruojamas arba tik paprastas prekes el.parduotuvėje su tomis pačiomis savybėmis (atributais).