Pristatymo kainodara

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Pristatymo kainodara

Pristatymas > Pristatymo kainodara galite nustatyti pristatymo kainą kiekvienam Pristatymo būdui kiekvienoje Pristatymo zonoje.

Pirmiausiai matysite jau sukurtas pristatymo zonas, į kurias jūs pristatote savo prekes ir pasirinkus konkretų pristatymo būdą nurodote už kiek šis pristatymo būdas šioje pristatymo zonoje pristato prekes.

Atsidarę pasirinktą zoną, jūs matysite, kokie yra priskirti pristatymo būdai šiai zonai.

Pristatymo kainodara gali būti: tarifų lentelė arba fiksuota kaina

  • Tarifų lentelė - tai prekių pristatymo kaina, kuri yra kintanti ir priklauso nuo prekių krepšelio sumos arba krepšelio svorio.
  • Fiksuota - prekių pristatymo kaina visada bus ta pati nepriklausomai nuo krepšelio turinio.

Kiekvienam pristatymo būdui galite nustatyti reikiamą pristatymo kainodarą arba jį pašalinti iš šios zonos (įvyksta tas pats, kaip ir redaguojant pristatymo būdą nuimtumėte varnelę nuo pristatymo zonų, kur jis galioja). Jeigu pristatymo būdas priima atsiskaitymus grynuosius ir/ar kortele (tai nurodote pristatymo būdo redagavime) - atitinkamai apačioje bus matoma ir papildoma informacija apie antkainį, kuris gali būti taikomas klientui pasirinkus šį pristatymo būdą bei atsiskantant kurjeriui.

Tarifų lentelės atveju galite rinktis prekių pristatymo kainos apskaičiavimą: "pagal krepšelio kainą (€)" arba "pagal krepšelio svorį (g.)". Jeigu krepšelio vertė/svoris bus didesnė už paskutinio žingsnio vertę (galioja iki) - pristatymo būdas nebus matomas pirkėjui. Valdyti apatinės ribos nuo kada įsigalioja galimybės nėra, t.y. "nuo 0" yra pradinis laiptelis.

Svorį būtinai reikia nurodyti gramais (g) ir pristatymo kainodara galios tik tuo atveju jeigu prekėms esate priskyrę svorį, kitu atveju pristatymo suma bus visada ta pati, nulis.

Aptarnavimo mokestis, EUR - galite taikyti pasirinktam pristatymo būdui fiksuotą aptarnavimo mokestį kuris bus įskaičiuotas į pristatymo kainą.

Priskirtas mokėjimo būdas - galite priskirti mokėjimo būdą, kuriuo klientas už prekes galės atsiskaityti kurjeriui pristatymo metu, tai yra kuri tekstinė informacija iš priskirto mokėjimo būdo jam bus matoma norint atsiskaityti kurjeriui.

Apmokėjimo komisinio mokesčio fiksuota dalis, € - jeigu klientas pasirenka už prekes atsiskaityti kurjeriui, galite taikyti papildomai komisinį fiksuotą mokestį.

Apmokėjimo komisinio mokesčio procentinė dalis, % - jeigu klientas pasirenka už prekes atsiskaityti kurjeriui, galite taikyti papildomai komisinį kintamą procentinį mokestį. Komisinis mokestis apskaičiuojamas pagal krepšelio sumą. Pvz.: jeigu krepšelio suma yra 120€ ir nurodytas komisinis mokestis 5%, tai klientui bus priskaičiuota dar papildomai 6€.

Paštomatų pristatymo kainodaroje kainos įvesties laukelius matysite tik tuo atveju, kai paštomatui bus sukurta bent viena dėžutė.