Importo istorija

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Importo istorija

Čia duomenis matysite tik tokiu atveju, jeigu jūsų el.parduotuvėje importas vyksta iš trečiųjų šalių. Pavyzdžiui, jūsų tiekėjas pateikia prekes XML formatu ir sistema importuoja pateiktas prekes į el.parduotuvę. Tokia sąsaja padeda automatizuotai iš jūsų tiekėjų ar buhalterinės sistemos importuoti prekes, nuotraukas ir kitą informaciją, atnaujinti likučius, kainas. Tokiu būdu galite turėti platesnį asortimentą ir jo nereikia valdyti rankiniu būdu.

Jeigu iš jūsų tiekėjo importuojamos tik prekių savikainos, tai sistemoje per Katalogas > Medžių sąryšiai nurodote, kur kokios prekės yra importuojamos. Daugiau informacijos apie medžių sąryšius rasite čia: Medžių sąryšiai.

O per Katalogas > Kainynai nurodote, kokį antkainį uždėti norimoms prekių kategorijoms. Daugiau informacijos apie kainynus rasite čia: Kainynai.

Taigi šiame skirtuke Importo istorija matysite, kokie duomenys apie prekę yra pateikiami importo metu, kada jie paskutinį kartą buvo atnaujinti, ar paskutinio importo metu buvo pakeitimų ar ne. Jeigu pakeitimų nebuvo, tai sistema ignoruoja tokią prekę ir jos duomenų nenaujina.