DUK schema

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Kaip naudotis DUK schema

Trumpai kas yra DUK - tai trijų žodžių trumpinys „Dažniausiai užduodami klausimai“, dar kitaip interneto erdvėje žinomas kaip FAQ (Frequently Asked Questions). Jis skirtas atsakyti puslpio lankytojams į potencialius klausimus, susijusius su prekėmis esančiomis parduotuvėje ar teikiamomis paslaugomis. DUK naudojimas svietainėje yra naudingas ne tik dėl to, kad tai palengvina darbuotojų krūvį, kai pirkėjai randa atsakymus į iškalnčius klausimus, bet ir yra kaip dar vienas naudingas SEO įrankis.

DUK schemas savo internetinėje parduotuvėje galite kurti tekstiniuose, straipsnių puslapiuose ir prekių kategorijose. Kiek vienas puslapis gali turėti skirtingas DUK schemas. Sukūrus kategoriją, jos viduje rasite skilti DUK SEO schema. Paspaudus šią skiltį rasite mygtuką „Sukurti naują“. Atsidarys blokas su dviem laukeliais:

  • Klausimas - rašote klausimą
  • Atsakymas įrašote atsakymą į aukščiau įrašytą klausimą

Supildę spaudžiate „Išsaugoti“. Taip suformuotas vienas klausimas į DUK schemą. Kartojate veiksmų seką pildydami DUK sąrašą.

Supildę klausimus ir atsakymus būtinai paspauskite „Išsaugoti ir uždaryti“. Dabar puslapyje, prie kategorijos, kurioje pildyta DUK schema, atsiras papildoma lentelė.