Prekių eksportavimas į Pigu.lt marketplace

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Prekių eksportavimas į Pigu.lt marketplace.

Tam, kad būtų sugeneruojami duomenų failai pagal pigu.lt pateiktą XML specifikaciją ir prekės būtų importuojamos į pigu.lt esančią parduotuvę reikalinga, kad prekės verskis.lt platformoje turėtų supildytus duomenų laukus t.y atitiktų pigu.lt privalomą dokumentaciją.

 • Prekės pavadinimas
 • Prekės kodas
 • Prekės barkodas (jei neturite, pigu.lt gali suteikti savo sistemos barkodus *1)
 • Prekės (pakuotės) svoris, gramais
 • Prekės (pakuotės) išmatavimai - ilgis, plotis, aukštis, mm
 • Prekės aprašymas (privalomas, tačiau nuo 6.115.68 versijos jei prekė neturi aprašymo bus paduota prekė su tuščiu aprašymu)
 • Prekės nuotrauka
 • Prekės kaina
 • Prekės teigiamas likutis
 • Prekė turi kuo daugiau atributų tokių kaip: gamintojas, prekės, ženklas, kilmės šalis, medžiagiškumas. (Dėl reikiamų atributų pagal prekiaujamų prekių tipą gali pakonsultuoti pigu.lt vadybininkas.)
 • Prekė ir jos pagrindinė kategorija, kurioje prekė matoma ir turi būti publikuojama.

*1 jeigu neturite barkodų, pigu.lt gali suteikti savo sistemos barkodus. Kreipkitės į pigu.lt su paklausimu, kad prekes iš el. parduotuvės norite paduoti be barkodų, tuomet informuokite mus apie tai, kad sutarėte su pigu.lt ir programuotojas atliks reikiamus pakeitimus, ko pasekoje prekės be barkodų el.parduotuvės administravimo aplinkoje bus perduotos į pigu.lt sistemą ir tem joms pigu.lt suteiks savo barkodus. Vėliau el.parduotuvės administratorius savo el.parduotuvuvės administravimo aplikoje prekėms turės įkelti pigu.lt suteiktus barkodus.

Standartinėje modulio konfigūracijoje eksportuojamas tik A kainynas, visos atitinkančios sąlygas prekės. Norint eksportuoti kelis kainynus arba kitą kainyną arba riboti prekes kategorijomis ar prekėmis - tai galima pasiekti atliekant papildomus programavimo darbus.

Jei prekės turi vertimus ne tik lietuvių, bet ir kitose kalbų lokalėse, jos taip pat bus atiduodamos į duomenų failą atitinkamomis kalbomis.

Pastabos:

Pigu.lt marketplace nepriima prekių, kurios yra konfigūruojamos pagal daugiau nei vieną atributą. Vienintelis konfigūruojamas atributas prekei gali būti “Dydis”.
Jei prekė gali būti konfigūruojama pagal spalvas, medžiagiškumą, išmatavimus.., ji turi būti kuriama kaip atskira prekė.

Prekių duomenų XML failas atsinaujina kas 4 valandas.
Prekių likučių ir kainų failas atsinaujina kas 30 min.

Verskis.lt vadybininkas atsiunčia jums dvi nuorodas, kurios veda į duomenų failus. Šias nuorodas persiųskite pigu.lt vadybininkui, kurie padės importuoti prekes.

Dažniausiai sutinkami klausimai:

Kur vedamas barkodas?
- Paprastai (nekonfigūruojamai) prekei barkodas vedamas Prekės aprašymas skiltyje:

- Konfigūruojamai prekei barkodas vedamas redaguojant prekės variantą paspaudus ant varianto kodo:

Kur vedamas prekės svoris ir išmatavimai?
- Paprastai (nekonfigūruojamai) prekei svoris ir išmatavimai vedami Pristatymo aprašymas:


- Konfigūruojamai prekei svoris ir išmatavimai vedami prekės varianto Pristatymo informacija skiltyje:

Pastaba:
 • Tekstiniai atributai (Tekstinis įvedimo laukas) eksportuojami nuo #6.115.87 versijos