Alternatyvios prekės

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Alternatyvios prekės

Tai prekės, kurios panašios pasirinktai prekei, tik skiriasi jų kažkokia savybė.

Pavyzdžiui, renkuosi pirkti žalią suknelę trumpomis rankovėmis, o šalia man dar yra rodoma tokio pat modelio mėlyna ir raudona suknelė arba žalia suknelė su petnešėlėmis.

Taigi iš esmės alternatyvi prekė yra tokia prekė, kurią gali pakeisti kita. Tarkim išsirinkai rūbą, bet tavo dydžio nėra, todėl pardavėjui pasiūlius panašią prekę į tavo, tik galbūt kitos spalvos, laimingas bus ne tik pirkėjas, bet ir pardavėjas. Tad šia funkcija naudotis visada rekomenduojame.

Alternatyvios prekės prekėms yra priskiriamos ieškant jų per paiešką (prekės kodas, pavadinimas).

Vedant minimum 4 simbolius, sistema jau jums sufleruos ir rodys tam tikras prekes, kurias galite priskirti.

Priskyrus prekes, jos administratoriui bus rodomos taip:

PASTABA! Pagal nutylėjimą, alternatyvios prekės yra vaizduojamos prekės puslapyje apačioje po prekės aprašymu, bet jeigu yra poreikis, tai papildomai užsisakius modulį "Alternatyvių prekių rodymas paveiksliukais prekės puslapyje" galima alternatyvias prekes spalvomis rodyti ir prie prekės kainos. Pavyzdžiui:

Dar kitas papildomai užsakomas modulis būtų, jeigu norite alternatyvias prekes rodyti paveiksliukais prekių sąraše. Pavyzdžiui:

Tad jeigu domina kažkuris papildomas alternatyvių prekių vaizdavimo modulis, rašykite mums pagalba@verskis.lt

PASTABA! Jeigu norite automatizuoti alternatyvių prekių vaizdavimą pirkėjams pagal tai, kur jie naršo, kaip jie elgiasi jūsų el.parduotuvėje, rekomenduojame peržiūrėti šį vebinarą: Paieška el. parduotuvėje kuri parduoda daugiau!