Sandėliai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Sandėliai

Sandėliai yra funkcionalumas, kuris sukuria galimybę administratoriui nurodyti, kuriuose sandėliuose prekė yra prekyboje, jeigu pirkėjas pageidautų atsiimti ją arba atvykti apžiūrai. Dažniausiai šis modulis naudojamas su likučių importu iš buhalterinės sistemos, kadangi esant dideliam prekių ir sandėlių kiekiui, tai suvaldyti rankiniu būdu būtų sudėtingas uždavinys. Prekybai internetu dažniausiai yra naudojamas vienas, suminis, prekių likutis.

Spaudžiame mygtuką "Sukurti naują", atsidariusiame lange supildote sandėlio/parduotuvės informaciją.

Publikuoti - jeigu pažymėsite šį punktą, sandėlys bus vaizduojamas el.parduoyuvėje prie prekės.

Rodyti šio sandėlio likutį - jeigu pažymėsite šį punktą, prie pavadinimo bus atvaizduojamas ir koks likutis yra šiame sandėlyje.

Sandėlio pavadinimas rodomas viešai pirkėjams.

Adresas gali būti panaudotas užsakymų siuntų lipdukų kūrimui, manifestams ar jeigu kviesite kurjerį norimu adresu. Sandėlio adresas gali padėti pasirinkti, į kurį sandėlį iškviesti kurjerį. Taigi šis adresas naudojamas būtent kurjerių integracijai. Daugiau apie kurjerių integraciją informacijos rasite čia: Kurjerių integracijų nustatymai.

Iš esmės sandėliai tai labiau vizualus funkcionalumas, skirtas el. parduotuvės lankytojams matyti, kur prekė yra/nėra. Dažniausiai tai yra atvaizduojama spalva: žalia / raudona.

PASTABA! Dažniausiai rodomi yra savo sandėliai. Bet yra ir kitokių atvejų. Pavyzdžiui, pirmąjį sandėlį pavadina "Mūsų sandėlyje Lietuvoje", o antrąjį sandėlį pavadina "Tiekėjo sandėlyje". Tokiu būdu pirkėjas gali matyti, kuriame sandėlyje prekė yra. Kartais dar prie sandėlio yra rašomas pristatymo terminas, kuris dar aiškiau pateikia informaciją pirkėjui apie norimą įsigyti prekę.

SVARBU! Prekės likutis sandėlyje - tai likutis, kuris galioja tik perkant internetu ir nėra susijęs su kitais nurodytas žemiau sandėliais. Jeigu užsakymas gautas internetu, prekės likutis nusirašo tik čia Prekės likutis sandėlyje ir niekaip neįtakoja kitų nurodytų sandėlių ir jų likučių.

Jeigu turite importą iš buhalterinės sistemos arba iš tiekėjo, tai galima importuoti likučius į atitinkamus sandėlius. Pavyzdžiui, jūs savo partneriams duodate XML nuorodą su prekėmis ir norite, kad jūsų partneris matytų tik tam tikro sandėlio likučius. Jeigu yra toks poreikis, kreipkitės į mus pagalba@verskis.lt ir galėsite įsigyti tokį papildomą modulį.