Prekės likučiai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Paprastos prekės likučiai

Iš dešinėje esančio meniu pasirinkite Likučiai.

Elektroninė parduotuvė su prekių likučiais gali elgtis skirtingai. Vieni likučius veda, o kiti ne. Tai priklauso nuo el.parduotuvės elgsenos nustatymų. Elgsenoje pasirenkate, ką daryti, kai prekės sandėlyje nėra (parduoti, neparduoti ar parduoti tik su vadybininko patvirtinimu, o galbūt išvis tokių prekių nerodyti.) Plačiau apie el.parduotuvės elgsenos nustatymus.

Jeigu vedate el.parduotuvėje prekių likučius, tai sistema visada skaičiuoja šį likutį (žiūrėti paveikslėlyje apačioje).

Pardavus prekę, el.parduotuvė šį prekių likutį minusuoja, bet jeigu užsakymas bus atšauktas, tuomet prekės likutis grįžta į pradinį.

LOKACIJA SANDĖLYJE

Tai yra informacija jums, kur yra ta prekė jūsų sandėlyje. Tai yra vidinei informacijai skirtas laukas, kuriame patys apsirašote, kur ta prekė yra. Pavyzdžiui, 1 eilė, 2 stelažas, 5 lentyna.

Šita informacija jums bus papildomai vaizduojama Užsakymai > Pakuotės > Pakuotės peržiūra, kad sandėlininkas, pakuodamas prekes, žinotų, kur ta prekė yra.

Daugiau informacijos apie pakuotes rasite čia: Pakuotės.

SANDĖLIAI

Likučius galima valdyti ir per skirtingus sandėlius, tai skirta klientams vaizduoti yra/nėra prekė konkrečioje prekybos vietoje. Parduodant prekę sistemą mažina (nurašo) tik bendrą likutį, o ne konkretaus sandėlio likutį.

Tokiu atveju klientai galės matyti, kuriame sandėlyje prekė yra ar jos nėra.

PASTABA! Sandėlių modulis priklauso tik VIP+ planui.

Daugiau informacijos apie planus rasite čia: Elektroninių parduotuvių nuoma.

Daugiau informacijos apie sandėlius rasite čia: Sandėliai.

NEPARDUOTI, KAI SANDĖLYJE LIEKA

Elgsenos nustatymuose yra toks nustatymas, kuris sprendžia parduoti ar neparduoti prekę, kai lieka tam tikras jos likutis sandėlyje. Pagal nutylėjimą sistema reaguoja pagal elgsenos nustatymus.

Pavyzdžiui, turite fizinę parduotuvę ir liko 1 vnt. prekės. Be to, žinote, kad prekes eksponuojate lentynoje, tai tikriausiai to paskutinio vieneto ir nereikėtų parduoti internetu, nes ją gali nupirkti atėjęs klientas į fizinę parduotuvę.

Jeigu būsite įrašę kitą reikšmę, tuomet nusipirkti prekės nebeleis tada, kai bus išparduotas visas likutis.

Daugiau informacijos apie elgsenos nustatymus rasite čia: El. parduotuvės elgsenos nustatymai.

MINIMALUS LEISTINAS PIRKTI KIEKIS

0 - tai nenaudojamas, bet, pavyzdžiui, neleidžiate pirkti mažiau nei 2 vnt. prekės.

KIEKIO VIENETAI IR ŽINGSNIAI

Jeigu parduodate paprastas prekes, tai greičiausiai bus sveikieji skaičiai, pavyzdžiui: suknelė, batai, televizorius.

Jeigu tai bus, pavyzdžiui, parketas, tortai, užuolaidos, tai bus dešimtainiai skaičiai.

Pagal sistemos nustatymus mes turime ir kiekio žingsnius. Pavyzdžiui, jeigu parduodate pakuotę po 6 vnt. mineralinio butelių, tai tikriausiai ne tik kiekio žingsnis bus 6, bet ir minimalus leistinas pirkti kiekis bus 6.

PAPILDOMAI GALIMI SUPROGRAMUOTI FUNKCIONALUMAI:

  • Didžiausias parduodamas kiekis be patvirtinimo. Pavyzdžiui, jūs norite apsisaugoti, kad kai perkama daugiau negu 10 vnt. tos pačios prekės, sistema reikalautų vadybininko patvirtinimo.
  • Didžiausias leistinas pirkti kiekis. Pavyzdžiui, jūs prekių tiekėjas ir apribojate parduoti daugiau nei 2 prekes, vieno užsakymo metu, vienam pirkėjui. Tai aktualu vaistų pardavėjams.