Mailerlite sistemos integracija el. parduotuvėje

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Mailerlite sistemos integracija el. parduotuvėje

Paaiškinsime, kaip susieti Mailerlite.com sistemą su elektronine parduotuve.

Užsiregistravus Mailerlite.com sistemoje, „Integracijos“ meniu punkte pasirinkite „API sąsaja“ ir pamatysite API raktą, kurį reikia įvesti nustatymuose: Nustatymai > Trečiųjų šalių integracijos > MailerLite > langelyje Mailerlite API key (įrašykite kodą).

Mailerlite_integracija 

Po šio rakto įvedimo Rinkodara > Naujienlaiškių grupės pamatysite tris pagrindines grupes: pirkėjai, prenumeratoriai, užsiregistravę.

Naujienlaiškių grupių tipai verskis.lt sistemoje:

  • prenumeratoriai - tie, kurie išreiškia norą gauti naujienlaiškius šoniniame naujienlaiškių bloke, apatiniame naujienlaiškių bloke ar savo paskyroje;
  • pirkėjai - kai užsakymas įgauna būseną "įvykdytas" - klientas priskiriamas į šią grupę. Naudinga siųsti auto-žinutę iš naujienlaiškių sistemos "Prieš 5 dienas pirkote pas mus, kokie Jūsų potyriai? Parašykite mums atsiliepimą."
  • užsiregistravę - tie, kurie per puslapio viršuje esančią nuorodą registruojasi el.parduotuvėje.

Kiekvieną šią grupę turite susieti su Mailerlite. Tai padarysite paspaudę ant kiekvieno pavadinimo ir susieję su Mailerlite gavėjų grupe.

Mailerlite_integracija_grupes_priskyrimas 

Kam reikalingos šios grupės? Kai siunčiamas naujienlaiškis, jį galite siųsti visoms grupėms arba tik pasirinktoms. Kai klientas patenka į tam tikrą grupę, Jūs galėsite siųsti jam automatizuotą laišką. Automatiniuose laiškuose yra paruošti tam tikri laiškų paruoštukai. Vienas iš pavyzdžių, klientui patekus į grupę „pirkėjai“ (kai jo užsakymas gauna statusą „įvykdytas“), po 5 dienų siunčiamas automatizuotas laiškas su kokiu nors jam parinktu pasiūlymu.

Mailerlite pagalba galima kurti laiškų seką, t.y. atsižvelgiant gavėjo veiksmą (pirkimas, laiško atidarymas/neatidarymas ir pan,) ar laiko tarpą, išsiųsti atitinkamus laiškus. Kuriant laiškų seką, reikia parašyti pavadinimą bei pasirinkti grupę ir pažymėti, kada aktyvuojama sekaa. Tuomet naujienlaiškis pradedamas dėlioti. Galite pridėti laišką su atitinkamai nustatymai, galite uždėti laiko tarpą paspaudus „Delsimas“, kiek laiko turi praeiti iki sekančio laiško išsiuntimo.

Mailerlite_integracija_laisku_seka 

Dar viena svarbi funkcija - „Formos“. Tai iš anksto sukurtos tam tikros formos, kurias galime įterpti į elektroninė parduotuvę ir rodyti tik po tam tikro laiko ar lanktyojo veiksmo, pvz.: išjungiant puslapio skirtuką.

Mailerlite_integracija_formos 

Mailerlite sistemoje galėsite sekti, kiek kartų forma buvo parodyta, matyti jos konversijų reitingą. Kad forma atsivaizduotų jūsų elektroninėje parduotuvėje, ji turi būti aktyvi, o jos kodas patalpintas puslapyje. Formos nustatymuose rasite kodą, kurį nukopijavus reikia įterpti savo elektoninės parduotuvės nustatymuose (Nustatymai > El.parduotuvės nustatymai) prieš uždaromają elementą.