Prekės publikavimo vietos

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Prekės publikavimo vietos

Prekės gali būti publikuojamos keliose kategorijose. Viena iš tų kategorijų turi būti pagrindinė.

Pagrindinė kategorija rodoma žalia spalva, o kitos kategorijos rodomos pilka spalva.

Pridėti papildomų kategorijų galite kiek norite, tereikia paspausti "Pridėti" ir atsiradusioje eilutėje vesti norimos kategorijos fragmentą. Užtenka vos dviejų simbolių ir sufleris jau iškart duos galimus pasirinkimus:

PASTABA! Jeigu rinksitės pridėti subkategoriją, pavyzdžiui tėvinėje kategorijoje "Buitinė technika" esančią televizorių subkategoriją, tuomet tėvinė kategorija "Buitinė technika" prisidės automatiškai.

Taigi šiuo atveju prekė bus vaizduojam keturiose kategorijose.

Jeigu reikia kažką pakoreguoti, pavyzdžiui, pašalinti arba pakeisti pagrindinę kategoriją, tuomet reikia užvesti pelytę ant norimos kategorijos, kol pamatysite ikonėlę:

Paspaudus pelyte ant šios ikonėlės, pamatysite galimybę pasirinktą kategoriją ištrinti arba pakeisti į pagrindinę:

Tokiu būdu galite koreguoti prekės publikavimo vietas.

Norėdami patikrinti, ar tikrai norimoje kategorijoje jau yra publikuojama jūsų prekė, galite tai labai lengvai padaryti tiesiog pelyte paspaudę ant kategorijos ir tokiu būdu būsite nukreipti į tos kategorijos prekes.

PASTABA! Jeigu prekei nėra priskirta pagrindinė kategorija, tai tokia prekė negali būti eksportuojama į kitas sistemas.

Greičiausias būdas aptikti prekes, kurios neturi pagrindinės kategorijos, tai per prekių eksportas-importas meniu punktą išeksportuoti prekes ir tame stulpelyje, kur yra kategorijos pavadinimas, esant tuščiam stulpeliui, bus aišku, kad ši prekė neturi pagrindinės publikavimo kategorijos.