Konfigūruojamos prekės kūrimas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Konfigūruojamos prekės kūrimas

Konfigūruojama prekė nuo paprastos skiriasi tuo, kad turite galimybę sukurti papildomus prekės variantus. Daugiau apie prekės variantus informacijos rasite čia: Prekės variantai

Pvz: prekiaujate drabužiais ir norite turėti dydžių pasirinkimą (S, M, L), kuomet vartotojas galės pasirinkti tam tikrą dydžio prekę ir įdėti į krepšelį.

Kuriant konfigūruojamą prekę galite pasirinkti atributų rinkinį. Daugiau apie atributų rinkinius informacijos rasite čia: Atributų rinkiniai

Taip pat svarbu pasirinkti atributą, pagal kurį bus konfigūruojami prekės variantai. Daugiau apie atributus informacijos rasite čia: Atributai

Galite pridėti ir keletą atributų. Tarkime dydį ir spalvą.

SVARBU! Norint turėti konkretų atributų eiliškumą iš vartotojo pusės, svarbu juos pridėti pagal norimą eiliškumą.

PVZ: jeigu norite, kad prekės puslapyje iš pradžių atsivaizduotų atributas "spalva" - reikia iš pradžių pridėti atributą "spalva", o tik tuomet "dydį".

Taip pat svarbu žinoti, kad jeigu prekę konfigūruojate pagal vieną atributą, tai prekės puslapio išvaizdos nustatymuose, prekės puslapio nustatymuose, yra papildoma varnelė "Prekės variantų rodymas varnele".

Pavyzdžiui, suknelė konfigūruojama tik pagal dydį, tai tokiu atveju variantų vaizdavimas lentele atrodys taip:

Jeigu prekę konfigūruojate pagal daugiau atributų, tai paprastai renkamasi juos vaizduoti iš sąrašo per "drop down" (pasirinkimą žemyn). Pavyzdžiui, polo marškinėlius konfigūruojate pagal spalvą ir dydį, tai tokių atributų vaizdavimas bus toks:

PASTABA! Jeigu vis dėl to norėsite prekės variantus rodyti lentele, net tada, kai jų yra daugiau nei vienas, tuomet tam bus reikalingas papildomas programavimas.