Klientai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Klientai

Klientų skiltyje galite matyti ir valdyti visus savo klientus, kurie yra užsiregistravę arba pirko jūsų el. parduotuvėje. Kiekvienam klientui galite nustatyti kainyno kainodarą. Taip pat galite atlikti paiešką pagal el. pašto adresą. Galite pakeisti kliento slaptažodį, adresą, jeigu jis to nesugeba padaryti savarankiškai. Taip pat galima jam pakeisti rolę su ribotomis arba papildomomis teisėmis ar net pašalinti jį iš sistemos.

Registruotų klientų sąrašą rasite Vartotojai > Klientai

Redaguoti - galite redaguoti kliento duomenis.

Kainodara - galite pritaikyti pasirinktam klientui A, B, C kainynus, papildomą nuolaidą nuo jau kainyne esančių kainų arba rodyti jam kainas be PVM.

Keisti rolę - galite keisti registruotų klientų roles.

Žinučių istorija - galite matyti kokios žinutės buvo siunčiamos šiam vartotojui. Plačiau skaitykite Vartotojai > Žinučių archyvas

Pašalinti - galite ištrinti registruotą klientą el. parduotuvėje. Kitą kartą apsilankęs klientas jūsų el. parduotuvėje nebegalės prisijungti prie savo paskyros ir turės registruotis iš naujo.

Pastabos:

Klientas susikūręs paskyrą elektroninėje parduotuvėje turi būtinai patvirtinti savo el. pašto adresą, kad galėtų matyti visą esančia informaciją savo profilyje. Administratorius tai pat gali patvirtinti kliento el. pašto adresą: Vartotojai > Klientai > spaudžiame Redaguoti ir atsidariusiame lange spaudžiame mygtuką Patvirtinti el. pašto adresą.