Prekės aprašymas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Prekės aprašymas

Per Katalogas > Prekės pasirinktame kataloge sukūrus prekes galite jas aprašyti, suteikti pagrindines savybes, o taip pat bet kuriuo metu redaguoti jų aprašymą.

Priklausomai nuo to, kiek el.parduotuvėje naudojate kalbų, yra prie tekstų užrašai "Atidaryti".

Prekės pavadinimas - tai pavadinimas, kurį matys klientas. Jeigu valdote parduotuvę keliomis kalbomis, tuomet išskleidžiate šiuos mygtukus ir surašote pavadinimus bei aprašymus ir kitomis kalbomis:

PASTABA! Jeigu nebus pavadinimo kita kalba, tuomet negalėsite tos prekės ir publikuoti kitoje kalboje.Taip pat, perjungus kalbą, matysite prie kategorijų ir prekių užrašą "Įrašas neturi vertimo".

Kodas - tai prekės kodas, kurį visada galima pakeisti. Svarbu, kad prekės kodas būtų unikalus. Negali būti prekių su tuo pačiu kodu, kadangi tai gali įtakoti prekių eksportus, importus ir jie netinkamai veiks, nes pagal prekės kodą sistema atpažįsta prekę.

Barkodas - tai tipiškai 13 simbolių skaičius, kurį taip pat dažnai naudoja kitos sistemos kaip atpažinimo kodą prekei, kadangi jis yra unikalus, o prekės kodas dažniausiai būna buhalterinis kodas.

Gamintojas ir Prekinis ženklas - čia būtinai reikia rinktis gamintoją iš suflerio, o ne rašyti ranka. Daugiau apie gamintojus ir prekės ženklus informacijos rasite čia: Gamintojai ir prekių ženklai

Prekės trumpas ir pilnas aprašymas - čia galima naudoti lenteles, paveiksliukus, Bold (paryškinimas-pastorinimas teksto) ir Italic (teksto pasvirimas į šoną) nustatymus.

SVARBU! Norint įklijuoti nukopijuotą tekstą iš kitų šaltinių, reikia jį įklijuoti per žemiau pavaizduotą paveiksliukuose ikoną "Įklijuoti grynąjį tekstą" arba, jeigu įklijuojamas tekstas bus iš Word, rinktis šalia esančią ikoną "Įdėti iš Word".

Plačiau apie teksto redaktoriaus valdymą skaitykite čia: Kaip naudotis teksto redaktoriumi