Slapukų siuntimas pagal Google Consent v2

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Šiandienos skaitmeninėje erdvėje vartotojų privatumas ir duomenų apsauga yra svarbiausi nei bet kada. Pastarųjų metų duomenų pažeidimų ir privatumo skandalų šešėlyje, tiek vartotojai, tiek reguliuotojai visame pasaulyje vis labiau akcentuoja skaidrumo ir duomenų valdymo svarbą. Atsakas į šiuos iššūkius yra naujosios technologijos ir sprendimai, kurie leidžia subalansuoti efektyvų skaitmeninių paslaugų teikimą su vartotojų privatumo užtikrinimu. Vienas iš tokių sprendimų yra „Google Consent Mode v2“ – naujausia Google sukurtos sutikimo valdymo platformos versija, kuri atlieka svarbų vaidmenį šiuolaikinėje interneto ekosistemoje.

„Google Consent Mode v2“ buvo sukurtas siekiant suteikti svetainių savininkams ir kūrėjams galimybę geriau valdyti kaip jų interneto svetainės renka, naudoja ir dalijasi vartotojų duomenimis atsižvelgiant į vartotojų sutikimus. Tai ne tik atitinka griežtėjančius privatumo įstatymus, pavyzdžiui, Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) Europos Sąjungoje, bet ir padeda užtikrinti, kad vartotojai jaustųsi saugūs ir informuoti apie tai, kaip jų informacija yra naudojama internete.Instrukcijoje aprašoma kokius žingsniu reikia atlikti siekiant įgalinti Google Consent V2 slapukų politikos parametrų siuntimą iš vartotojo patvirtinamų slapukų.
Instrukcija galioja kai elektroninės parduotuvės versija ne senesnė kaip 6.115.46 
Taip pat el. parduotuvė jau turi būti susieta su tag manager ir analytics paskyromis, jei tai dar neatlikta sekite šia instrukciją: Tag manager diegimas el. parduotuveje

Einama į savo Tag Manager paskyrą: Tag Manager
Pasirenkame konteinerį kuris jau susietas su el. parduotuve ir jį koreguojame
Aktyvuojama Consent rėžimąEiname į skiltį Tags, ir redaguojame kiekvieną iš jų kuris veikia el. parduotuvėje

 Papildome savo redaguojamą Tag šiais parametrais Advanced Settings skiltyje:


ad_storage - Rinkodaros grupėje
analytics_storage - Analitiniai grupėje
ad_user_data - Rinkodaros grupėje
ad_personalization - Rinkodaros grupėje
functionality_storage - Funkciniai grupėje
personalization_storage - Rinkodaros grupėje
security_storage - Funkciniai grupėje

 

Išsaugome paketimus

 

Po šių nustatymų perduodami tie parametrai su kuriais vartotojas sutiko slapukų politos lange.

Jei sutiko su visais slapukais, bus perduodi visi parametrai.


Jei norite pasitikrinti kaip veikia peržiūrėkite šią instrukciją šiame video: Set up consent mode in Google Analytics 7:15 (min) rodoma kaip įjungti tag manager analizatorių.