Palikti krepšeliai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Palikti krepšeliai

Palikti krepšeliai atsiranda tuomet, kai potencialus klientas įsideda prekę į savo krepšelį, bet šio užsakymo neapmoka.

ADMIN paskyroje užėjus į Užsakymai > Palikti krepšeliai rasite visus klientus, kurie buvo susidėję prekes į krepšelį, bet užsakymo neužbaigė iki galo - neapmokėjo.

  • Automatiškai siųsti priminimo laiškus pirkėjams - šį nustatymą pažymėjus varnele, klientams bus išsiųsti laiškai su priminimu apie jų neužbaigtą užsakymą el. parduotuvėje. Sistema periodiškai tikrina ir siunčia automatinius laiškus su priminimais apie jų paliktus (neapmokėtus) krepšelius.

Siunčiamą tekstą galite redaguoti Turinys > Tekstai, laiškai, žinutės > Laiškai vartotojui ir pasirenkate Paliktas krepšelis

Paliktus krepšelius matysite tik tuo atveju jeigu klientas įvedė savo el. pašto adresą arba telefono numerį. Paskutinis tokio krepšelio veiksmas buvo atliktas daugiau negu prieš 4 valandas, bet ne daugiau kaip 1 mėnuo.

Pastaba: Prieš siunčiant priminimą apie paliktą pirkinių krepšelį, rekomenduojame pasitikrinti ar klientas neatliko užsakymo. Kadangi dažnai klientai prisideda prekių į krepšelį naudojantis vienu įrenginiu, o vėliau prisijungia iš kito įrenginio ir susideda prekes iš naujo bei atlieka užsakymą iki galo. 

Pasikonsultuokite su savo teisininku ar galite siųsti tokius el. laiškus ar sms žinutes klientui dėl palikto pirkinių krepšelio. Tai labai svarbu, kad nepažeistumėte privatumo politikos, kad vėliau nekiltų ginčų dėl duomenų apsaugos įstatymo pažeidimo.

SVARBU! 

  1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje. 
  2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba