Nuorodų peradresavimas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Nuorodų peradresavimas, 301 redirect

Rinkodara > Nuorodų peradresavimas - tai pakankamai svarbi dalis, kai perkeliate e. parduotuvę iš kitos sistemos arba keičiate nuorodų struktūrą pačioje sistemoje. Pavyzdžiui, buvo tam tikra nuoroda, Jūs ją pervadinote, tačiau “Google” paieška yra įsiminusi ankstesnę nuorodą ir ją "pames", nuims reitingą. 301 tipo nukreipimai yra būdas išsaugoti turinio identitetą nusakant paieškos sistemoms ir lankytojams kurie ateina į tinklalapį pagal anksčiau kur nors išorėje patalpintą nuorodą, jog "šitas turinys dabar kitur, sekite šiuo adresu ir ten bus tai ko ieškote". Tokiu būdu, kad ir pakeitus visą el. parduotuvės sistemą, galima išsaugoti ir peradresuoti nuorodas, kad paieškos sistema nenuimtų Jūsų reitingo.

Nuorodas galite rankiniu būdu perkelti - peradresuoti.

  • Kopijuoti nuorodą reikia tik nuo ženklo /, neįtraukiant domeno.
  • Nuorodos gale neturi būti ženklo /, turi būti kaip parodyta pavyzdyje.

Pavyzdys: www.jusu-adresas.lt/sena-nuoroda

Pirmame stulpelyje nurodote senąją nuorodą, kuri yra neveikianti, klaidinga ir antrame stulpelyje nurodote naują teisingą nuorodą. Klientas eidamas į senąją nuorodą bus nukreipiamas į naują nuorodą.

Galimas ir greitas visų nuorodų pridėjimas. Visas senas nuorodas ir jų atitikmenis naujoms nuorodoms, kopijuokite į laukelį Greitas pridėjimas. Visos nuorodos, kurias pridėjote laukelyje Greitas pridėjimas automatiškai išskaidomos per tabuliacijos ženklą ir perkeliamos į laukelius kairėje Peradresavimai. Jums reikia tik išsaugoti ir nuorodų peradresavimas bus aktyvus.

Pavyzdys kopijuojant iš Excelio:

Jeigu pas mus perkeliate e. parduotuvę iš kitur, rekomenduojame iš „Google Analytics“ ir „Google Search Console“ išimti sąrašą nuorodų, kurios yra labiausiai žiūrimos/ieškomos ir suteikite joms atitikmenį naujoje sistemoje. Tokiu būdu, jeigu lankytojas ar paieškos sistema ateis senuoju adresu, sistema jį nukreips naujuoju adresu.