Nuorodų peradresavimas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Nuorodų peradresavimas, 301 redirect

ADMIN paskyroje Rinkodara > Nuorodų peradresavimas

Nuorodų peradresavimas - tai pakankamai svarbi dalis, kai perkeliate e. parduotuvę iš kitos sistemos pas mus arba keičiate nuorodų struktūrą pačioje sistemoje. Pavyzdžiui, buvo tam tikra nuoroda, Jūs ją pervadinote, tačiau “Google” paieška yra įsiminusi ankstesnę nuorodą.

 

Nuorodas galite rankiniu būdu perkelti - peradresuoti.

  • Kopijuoti nuorodą reikia tik nuo ženklo /, neįtraukiant domeno.
  • Nuorodos gale neturi būti ženklo /, turi būti kaip parodytą pavyzdyje.

Pavyzdys: www.jusu-adresas.lt/prekes-pavadinimas

Pirmame stulpelyje nurodote senąją nuorodą, kuri yra neveikianti, klaidinga ir antrame stulpelyje nurodote naują teisingą nuorodą. Klientas eidamas į senąją nuorodą bus nukreipiamas į naują nuorodą.

  • Galimas ir greitas visų nuorodų pridėjimas. Visas senas nuorodas ir atitikmenis naujų nuorodų, kopijuokite į laukelį Greitas pridėjimas. Visas nuorodas, kurias pridėjote laukelyje Greitas pridėjimas automatiškai persikeliamos į laukelius kairėje Peradresavimai, Jums reikia tik išsaugoti ir nuorodų peradresavimas bus aktyvus.

Pavyzdys:

Jeigu pas mus perkeliate e. parduotuvę iš kitur, rekomenduojame iš “Google Analytics” išimti sąrašą nuorodų, kurios yra labiausiai žiūrimos ir suteikite joms atitikmenį naujoje sistemoje. Tokiu būdu, jeigu lankytojas ateis senuoju adresu, sistema jį nukreips naujuoju adresu.

SVARBU! 

  1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje. 
  2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba