Kaip įkelti favicon?

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Kaip įkelti favicon?

Favicon (kitaip angl. favorite icon) - tai nedidėlė, dažniausiai 16x16 pikselių dydžio piktograma, kuri yra atvaizduojama naršyklės skirtukuose.

Taip pat ši Jūsų el. parduotuvės piktograma yra atvaizduojama naršyklės istorijoje bei pridėjus el. parduotuvę į naršyklės žymę (kitaip angl. bookmarks).

Paruoškite favicon.ico failą. Tai galite atlikti naudojant viešai prieinamus įrankius. Pavyzdžiui:

Pastaba: kelti į sistemą galima tik favicon.ico failą. Nekeiskite sugeneruoto failo pavadinimo.

Pastaba: favicon generatoriai nenuima fonų. Jeigu norite turėti favicon su permatomu fonu, reikia iš karto paruošti failą t.y. nuimti foną ir tik tada generuoti favicon.ico.

Jeigu Jūsų el. parduotuvės sistemos versija 6.111.80 arba naujesnė, Favicon failą galite pakeisti arba įkelti "Nustatymai > El. parduotuvės išvaizda > Bendri nustatymai > Kiti nustatymai"

1. Paspauskite „Choose file“ prie favicon ir pasirinkite Jūsų kompiuteryje išsaugotą favicon.ico failą ir spauskite „Išsaugoti“.

Jeigu Jūsų el. parduotuvės sistemos versija 6.103.48 - 6.111.79, Favicon failą galite pakeisti naudojant „Susikurk dizainą pats įrankį“. Eiliškumas:

1. Per admin zoną eikite Nustatymai > El. parduotuvės išvaizda > Spalviniai šablonai > Susikurk dizainą pats > Pagrindinis.

2. Pasirinkite pavadinimą šablono, kurį naudojate (jeigu nėra parinktas automatiškai).

3. Paspauskite „Choose file“ prie favicon ir pasirinkite Jūsų kompiuteryje išsaugotą favicon.ico failą ir spauskite „Išsaugoti“.

Jeigu Jūsų el. parduotuvės sistemos versija senesnė nei 6.103.48 sugeneruotą .ico failą atsiųskite į pagalbos tarnybą pagalba@verskis.lt su prašymu jį įkelti.

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba