Mokėjimų sąsajos

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Mokėjimų sąsajos

OPAY

Informaciją dėl OPAY mokėjimo sistemos diegimo rasite opay.lt puslapyje

Paysera

Jeigu perkeliate savo el. parduotuvę pas mus ir/arba Paysera projektas jau buvo patvirtintas ir aktyvuotas - papildomo tvirtinimo nereikia, o meta kodas nuosavybės tvirtinimui nebus vaizduojamas (projektą jau pasitvirtinote).
Žemiau vaizdinės medžiagos bus pateikti aiškinamieji paveiksliukai ką papildomai nustatyti!

Kokybiškai peržiūrai naudokite 720pHD rėžimą

 

 

Paysera nustatymų įvedimas iliustruotai

Sutaupykite pinigų už įmokų surinkimą pasinaudodami mokėjimo inicijavimo procesu

Grąžinkite klientą į el. parduotuvę tik po apmokėjimo patvirtinimo ir neleiskite apmokėti 2 kartus


Mokėjimų sąsajos

“Nustatymai –> Mokėjimų sąsajos”

Šiame meniu punkte nurodomi prisijungimai prie kitų mokėjimo sistemų: Paysera, Paypal, GF lizingas ir t.t. Tokiu būdų parduotuvė galės surinkti įmokas iš kitų sistemų, o klientai galės patogiai sumokėti, jų norimu būdu.

Kaip viskas vyksta?

Prie kiekvienos sistemos reikia suvesti tam tikrus prisijungimus, kuriuos gausite pasirašę sutartį su tam tikra sistema. Dažniausias būdas yra Paysera. Taigi, prisijungiate www.paysera.com, sekite meniu punktą “Įmokų surinkimo –> Projektai”, spauskite mygtuką “Pridėti naują projektą”. Atsiradus lentelei, suveskite visus reikalingus duomenis. Pačioje apačioje, prie skilties “Projekto patvirtinimas”, rasite nuorodą, kurią nukopijavus turėsite perkelti į laukelį “Projekto nuosavybės patvirtinimo meta kodas”, kuris yra “Nustatymai –> Mokėjimų sąsajos”.

Antrasis žingsnis, paysera puslapyje, esančiame punkte “Projekto nustatymai” suvesti papildomus duomenis. “Projekto nustatymai –> Bendri projekto nustatymai”, matysite į kurią sąskaitą projektas priima pinigus, kokia valiutas ir rasite projekto slaptažodį. Jį nukopijuokite ir perkelkite į “Nustatymai –> Mokėjimų sąsajos –> Paysera projekto slaptažodis”.


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Prekių valdymas
Marketingas
Vartotojai
Pristatymas
Užsakymai
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba