Naujienos

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Naujienos

Jūs galite rašyti naujienas savo el. parduotuvėje. Pavyzdžiui: Jūsų parduotuvė ką tik pasipildė naujomis prekėmis – šią žinią ir pranešate naujienų skiltyje.  Naujienos yra skirstomos į rubrikas.

ADMIN paskyroje užėjus į Turinys > Naujienos galite kurti naujienas.

1. Turite susikurti naują meniu šaką per svetainės medį: Turinys > Svetainės medis > Pasirenkate kuriame meniu bus rodomas (spaudžiame kairį pelės klavišą) > Sukurti naują > ir pasirenkame tipą Naujienos

               

2. Atlikus šiuos veiksmus atsiranda Naujienų rubrika kurioje galėsite talpinti visas naujienas.

3. Naujienų nurodą galite talpinti viršutiniame, apatiniame meniu arba galite atvaizduot visą naujienų bloką kairėje arba dešinėje puslapio pusėje: Nustatymai > Elektroninės parduotuvės išvaizda. Spauskite ir tempkite Naujienų bloką į tą vietą kurioje norite, kad būtu atvaizduotas.

Naujienų bloko vieta puslapyje.

4. Naujienos rikiuojamas pagal įkėlimo datą. Kiekviena naujiena gali turėti trumpą aprašymą, pagrindinę nuotrauką tai pat galite įkelti ir nuotraukų galeriją kurią matysite tik atsidarę straipsnį. Publikavimo laikotarpis - galite nustatyti kuriuo laikotarpiu bus publikuojama naujiena viešai.

5. Publikavimo vietos - galėsite pasirinkti savo naujieną publikuoti skirtingose naujienų rubrikose.

SVARBU! 

  1. Atlikus pakeitimus ir juos išsaugojus ADMIN zonoje, nepamirškite išvalyti greitintuvo (serverio naudojamos atminties). Tai galite padaryti paspaudus „Išvalyti greitintuvą“ mygtuką, kurį rasite ADMIN zonoje viršutinėje juostoje. 
  2. Primename, kad ADMIN zonos funkcionalumas bei galimybės skiriasi nuo Jūsų pasirinkto plano. Nuomos planų palyginimai - Kūrimo planų palyginimai

Neradote atsakymo? Parašykite mums!


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Katalogas
Užsakymai
Rinkodara
Dizaino šablonai
Vartotojai
Pristatymas
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba