Vartotojų Facebook login prisijungimas

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Konfigūracija el. parduotuvės pusėje

Kad leisti vartotojams jungtis į el. parduotuvę naudojant Facebook paskyrą, reikia įjungti el. parduotuvėje Facebook login modulio nustatymus. Nustatymai > Trečiųjų šalių integracija > Facebook login Tam reikia suvesti "App ID" ir "App Secret" ir aktyvuoti modulį.Konfigūracija Facebook pusėje

Kad gauti "App ID" ir "App Secret" reikia susikurti apps'ą https://developers.facebook.com/apps/

Jeigu neturite dar Facebook developers paskyros, ją reikės susikurti:
Spaudžiame [Get Started] ir registruojate developer paskyrą, sekdami nurodytus žingsnius:

Suvedate savo duomenys:Patvirtinate el. pašto adresą:Pasirenkate kategoriją:
Kai paskyra yra sukurta, spaudžiate [Create App]:Pasirinkti "Consumer" tipą ir spaudžiate [Next]:Suvedate "Display name" pavadinimą ir spaudžiate [Create App]:Sukonfigūruoti Facebook login aplikaciją [Set up]:Toliau spaudžiame [Settings]:

Reikia įrašyti redirect url (pateikiamas verskis „Nustatymai > Trečiųjų šalių integracijos > Facebook login“):Pastaba:
  • jeigu laikinas domenas su *.manoverskis.lt - adresas be www
  • kitu atveju adresas su www
Išsaugome nustatymus [Save changes]App ID ir App secret įgaliojimus galima rasti prie "Settings > Basic app" nustatymų:Suvedame juos į Nustatymai > Trečiųjų šalių integracijos > Facebook loginToliau reikia gauti advanced permissions'us "App review > Permissions and Features" public_profile > [Get Advanced Access]:

Leidžiant apps'ą live'ą dar reikės praeiti Facebook'o review'ą, tai ten visokios terms of service ir panašiai, reikės susipildyti pagal jų tolimesnius reikalavimus.Facebook login veikimas el. parduotuvėje.

1. Įjungus Facebook login modulį, vartotojai bandydami prisijungti, matys galimybę prisijungti ir naudojant savo Facebook paskyrą:2. Paspaudus, patenkame į Facebook, kuris prašo leisti pateikti duomenis:3. Vartotojas suteikęs leidimą, peradresuojamas į el. parduotuvės registraciją su suvestais laukais (Vardas, Pavardė, El. paštas ir be slaptažodžio lauko, slaptažodis sugeneruojamas atsitiktinis):Pastaba: Jeigu vartotojas jau yra registruotas, tai praleidžiame 2. ir 3. žingsnius.

Pastabos:

Vartotoją gaudom pagal el. paštą, niekaip kitaip nerišam Facebook vartotojo paskyros prie el. parduotuvės paskyros. Todėl jeigu vartotojas pasikeis el. paštą el. parduotuvėje arba Facebook, automatiškai nebeprisijungs su Facebook loginu prie to vartotojo (numes į registraciją tarsi iš naujo).

Vartotojas Facebook sistemoje gali pasirinkti neperduoti el. pašto adreso, dėl to gali neveikti vartotojo prisijungimas per Facebook paskyrą.