Paštomatai ir atsiėmimo taškai

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Paštomatai ir atsiėmimo taškai

Pristatymas > Pristatymo būdai sukurkite pristatymo būdą "Paštomatai" jeigu planuojate siųsti prekes į paštomatus arba atsiėmimo taškus. Siunčiant prekes į skirtingas zonas galima taikyti skirtingą Pristatymas > Pristatymo kainodarą.

Rekomenduojame kiekvieną paštomato tinklą kurti kaip atskirą pristatymo būdą, tačiau galite ir kelis paštomato paslaugos tiekėjus apjungti į vieną.

Užpildykite pavadinimą, pristatymo būdo aprašymą , tai pat informaciją, kurią matys klientas pateikęs užsakymą.

Pristatymo sekimo tekstas ir Pristatymo sekimo nuoroda - bus naudinga, jeigu naudosite siuntų sekimo modulį. Jeigu šį funkcionalumą naudosite - privaloma kiekvieną paštomato paslaugos tiekėją kurti kaip atskirą pristatymo būdą, kadangi kiekvieno jų nuorodos bus skirtingos.

Siuntinio dydžio matavimo būdas - "Pagal išmatuotus dydžius" arba "Pagal dydžio koeficientą" yra apibrėžimas kaip sistema skaičiuos "ar šiam krepšeliui galiu siūlyti paštomato būdą". Kiekvienai prekei galite valdyti pristatymo informaciją kur nurodote išmatavimus ir/arba koeficientą. Iš praktinės pusės, klientams itin sunku visoms prekėms surašyti išmatavimus bei sistema neskaičiuoja turinio objekto kai perkamos kelios prekės ir kaip tas dėžes galima sudėti į vieną pakuotė ir kokio dydžio ji gausis. Todėl visada rekomenduojame klientams naudotis opcija "Pagal dydžio koeficientą" - tokiu būdu nurodant kiek santykinai ta prekė užima vietos tam tikroje paštomato dėžutėje (jos gali būti skirtingo dydžio).

Talpinti prekes su nulinėmis koeficiento dydžio reikšmėmis - pagal nutylėjimą, visoms prekėms koeficientas lygus 0. Įvertinkite savo asortimentą ir nuspręskite ką bus lengviau valdyti (kokių prekių bus daugiau) - ar prekes kurias telpa į paštomatą, ar visgi daugiau turėsite prekių kurios netelpa į paštomatą. Jeigu turite daugiau prekių kurios į paštomatą tilps - įjunkite šią opciją ir visos prekės bus tinkamos paštomatams, o tik toms prekėms, kurios netelpa į paštomatą nurodysite koeficientą viršijantį dėžutei priskirtą koeficiento reikšmę.

Leidžiamas apmokėjimas atsiimant - galite klientams leisti apmokėti užsakymą prieš atsiimant iš paštomato. Pirkėjui pasirinkus tokį prekių pristatymo būdą, prie atsiskaitymo galimybių galės pasirinkti atsiskaitymą atsiimant. Jeigu tokią galimybę leisite, nepamirškite sukurti atitinkamą mokėjimo būdą kurio tipas turi būti "apmokėjimas pristačius". Kiekvienas paštomatų operatorius prie konkretaus paštomato pateikia požymį ar jis aptarnauja mokėjimus, tad netgi aktyvavus tokią galimybę, tačiau paštomatui neaptarnaujant mokėjimų - klientas negalės pasirinkti atsiskaitymo atsiimant.

Atsiėmimo taškai - pažymėkite tas opcijas, kurios bus galimos šiam pristatymo būdui. Jeigu kiekvieną paštomato tiekėją kursite kaip atskirą - kiekviename bus tik to tiekėjo opcijos (pvz. Omniva, DPD, LPExpress po 1 variantą, Venipak 2 variantai, Itella atveju 5 variantai). Pagal šiuos pasirinkimus, valdant užsakymus, galima bus naudotis lipdukų ir manifestų generavimo funkcionalumu. Po šių pasirinkimų išsaugojimo sekantis pateiktas užsakymas su šiuo pristatymo būdu galės būti apdorojamas pasirinkto kurjerio sistemos.

Aktyvuota - galite išjungti arba įjungti pristatymo būdo atvaizdavimą užsakymo lange.

Pristatymo zonos, kuriose galioja pristatymo būdas - pasirinkite kuriose pristatymo zonose šis pristatymo būdas bus galimas, tada atitinkamai kiekvienoje zonoje galėsite nurodyti pristatymo kainodaros sąlygas. Jeigu jau esate suvedę pristatymo kainodarą, tačiau nuo zonos nuimsite varnelę - kainodara bus pašalinta, tad tiesiog atlikus veiksmą "nuėmiau ir uždėjau varnelę" reikš, kad reikės iš naujo suvesti pristatymo kainodarą šiam būdui atitinkamoje zonoje. Taip pat ir įjungę naują zoną nepamirškite suvesti pristatymo kainodarą.

Galite keisti logotipą, kuris bus matomas užsakymo lange.

Galimi siuntinio dydžiai

Sukurkite tiek dėžučių, kiek skirtingų kainų klientams norėsite pateikti. Dažniausiai, dėl paprastumo, operuojama 1 dydžio dėžute išvedant vidutinę pristatymo į paštomatą kainą. Tačiau galite kurti ir tiek, kiek pateikia pats paštomato paslaugos tiekėjas.

Dydžio pavadinimas yra matomas tik administravimo zonoje, klientui jis nėra pateikiamas. Svoris nurodomas gramais, o prekių krepšeliui esant sunkesniam negu nurodytas svoris ši dėžutė (arba ir visa galimybė rinktis paštomatą) nebus galima. Esant kelioms dėžutėms, sistema parinks mažiausią galimą dėžutę atsižvelgiant į skaičiavimą "ar telpa pagal matavimo būdą". Priklausomai nuo pasirinkto Siuntinio dydžio matavimo būdas kuriant dėžutę prašys įvesti:

  • dėžutės maksimalius matmenis, mm - dėžutė bus galima pasirinkti tik jeigu visų prekių visos kraštinės bus mažesnės (pakavimo / tūrio skaičiavimų sistema nevykdo)
  • maksimalia koeficiento reikšmę, pvz. 100 - dėžutė bus galima pasirinkti tik jeigu visų užsakymo prekių koeficientų suma bus mažesnė už dėžutės reikšmę. Pavyzdys: dėžutės koeficientas 100 ir krepšelyje yra 5 šokoladukai kurio vieneto koeficientas yra 5 + makaronai, kurių koeficientas yra 10; tokiu atveju krepšelio koeficientų suma bus 5*5+10=35 kas yra < 100 todėl paštomatas tokiam užsakymui bus galimas. Jeigu būtų 5 šokoladukai ir 20 makaronų tada krepšelio koeficientų suma būtų 5*5 + 10*20 = 225 koeficiento reikšmė, kas yra > 100 todėl paštomato dėžutė (o gal ir visas pašomatas) nebus galimas pasirinkimui pirkimo metu.

Pristatymo kainodaroje kainos įvesties laukelius matysite tik tuo atveju, kai paštomatui bus sukurta bent viena dėžutė.