Greitintuvas (vidinė el. parduotuvės atmintis)

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Greitintuvas (vidinė el. parduotuvės atmintis)

Greitintuvas, tai mechanizmas, laikantis tam tikrą informaciją atmintyje, siekiant kiekvieną kartą negauti jos iš duomenų bazės. Jį galima išvalyti paspaudus atitinkamą mygtuką Išvalyti greitintuvą.

Greitintuvas

Trumpas pavyzdys, kada ir kaip išvalyti greitintuvą. Jūs sukūrėte naują kategoriją ir tikitės, kad ji pasimatys vartotojams skirtame puslapyje, tačiau jos nesimato. Spauskite mygtuką, kad išvalytumėte greitintuvą, tada atnaujinkite el. parduotuvės vartotojo dalies puslapį - meniu punktas jau bus matomas. Ta pati eiga būtų ir norint pakeisti nuotraukas, prekių kainas ir kitą informaciją, kurią norite iš karto pamatyti vartotojo dalyje.

Kodėl reikalingas greitintuvas - jis pagreitina el. parduotuvės veikimą, kad kiekvieną kartą sistema nesikreiptų į duomenų bazę gaunant informaciją, o ją užkrautų greičiau iš atminties.

Taigi, jeigu nematote vartotojo dalyje tam tikrų savo administracinėje dalyje atliktų pokyčių, išvalykite greitintuvą ir patikrinkite ar pasikeitimai yra matomi. Po išvalymo sistema sugeneruos atminties duomenis naujai. Tai reikalauja papildomų serverio resursų, tad pirmi vartotojo dalies puslapio užkrovimai po greitintuvo išvalymo užtrunka ilgiau ir sistema veikia kiek lėčiau, tad rekomenduotumėme "nepiktnaudžiauti" atminties valymo mechanizmu.