Naujienlaiškių grupės

Jeigu nerasite reikiamos pagalbos - rašykite mums į pagalba@verskis.lt

Naujienlaiškių grupės

Apie automatizuotą laiškų siuntimą ir nuolaidų kuponų dalijimą žiūrėkite mokomąją medžiagą Mailerlite integracija

Kokybiškai peržiūrai naudokite 720pHD rėžimą


Naujienlaiškių grupės

“Rinkodara –> Naujienlaiškių grupės”

Naujienlaiškių grupės, tai grupės Jūsų lankytojų, kurie prenumeruoja naujienlaiškius. Iš viso pamatysite tris sistemines grupes:

Prenumeratoriai – tai tie, kurie patenka į naujienlaiškių grupę patys įrašę savo el. pašto adresą. Naujus lankytojus užsiregistruoti, galite skatinti siūlydami x Eur kuponą (šią funkciją reikia įjungti Elektroninės parduotuvės išvaizdos nustatymuose “Nustatymai –> Elektroninės parduotuvės išvaizda –> Prekės puslapis –> Naujienlaiškio prenumerata”). Vėliau galėsite visus adresus eksportuoti ir siųsti elektroninius laiškus.

Pirkėjai – tai Jūsų klientai, kurių užsakymo būsena “įvykdytas” ir naudojantis sąsaja su Mailerlite sistema, galėsite išsiųsti jiems laišką po 5 dienų ir pasiteirauti, kaip patiko įsigyta prekė ar aptarnavimas. Galėsite paskatinti parašyti atsiliepimą.

Užsiregistravę – tai tie, kurie užsiregistruoja Jūsų elektroninėje parduotuvėje, tačiau nebūtinai kažką perka.

Spausdami mygtuką “Sukurti naują”, galėsite sukurti savo norimą grupę ir diferencijuoti pirkėjus pagal tai, kokias prekes jie perka ar kuo domisi. Pirkėjas pats galės pasirinkti, apie ką nori gauti naujienlaiškius.


Pradžia
El. parduotuvės turinys
Prekių valdymas
Marketingas
Vartotojai
Pristatymas
Užsakymai
Nustatymai
Trečiųjų šalių integracijos
El. parduotuvės SEO
Sąsajos
Bendra pagalba